Προς το περιεχόμενο

Σας αρεσει αισθητικα η strat μου ? Ψηφιστε εχω δειλημα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tι να πω ολα δυσκολα με εμενα... Απο οτι κανω ενα ψαξιμο τωρα παρατηρω οτι καπακια για τους noiseless που εχω ειναι δυσκολο να βρω η θα πρεπει να τα πληρωσω 5 ευρω το ενα χωρις μεταφορικα... Εχετε κατα κανενα καλο σαιτ ?

Για ρίξε καμιά ματιά στο ebay μήπως βρεις τίποτα καλό.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=pickups+black+covers&_sacat=0&_from=R40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για ρίξε καμιά ματιά στο ebay μήπως βρεις τίποτα καλό.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=pickups+black+covers&_sacat=0&_from=R40

 

Tα τσεκαρα αυτα αλλα στου noiseless μου ειπε ο καγμακης δεν μπαινουν τα κανονικα καπακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από τόσες σελίδες κανείς δεν ήρθε με την εξής πρόταση: Αφού δεν σηκώνει neck humbucker και είσαι και metal-head γιατί δεν τους σιχτηρίζεις όλους τους μονούς και να μείνεις μόνο με τον διπλό στη γέφυρα για '80s metal-οκαταστάσεις; Και το χρώμα της θα είναι και ταμάμ. Και ξαναβάλε χρυσό / mirror pickguard αν θές και να την... ποζεριάσεις ακόμα περισσότερο, πάλι μια χαρά.

 

 

(ναι, εντάξει έχω κόλλημα, το λέω, μονοί για μένα είναι μόνο οι P-90s, ''γιατί να το κρύψομεν άλλωστε...;'')

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από τόσες σελίδες κανείς δεν ήρθε με την εξής πρόταση: Αφού δεν σηκώνει neck humbucker και είσαι και metal-head γιατί δεν τους σιχτηρίζεις όλους τους μονούς και να μείνεις μόνο με τον διπλό στη γέφυρα για '80s metal-οκαταστάσεις; Και το χρώμα της θα είναι και ταμάμ. Και ξαναβάλε χρυσό / mirror pickguard αν θές και να την... ποζεριάσεις ακόμα περισσότερο, πάλι μια χαρά.

Του προτάθηκε ήδη.  ;)

Αφού με τους μονούς δεν πρόκειται να παίξεις, γιατί δεν βάζεις το μαύρο pickguard όπως είναι, με ένα bareknuckle και μόνο ένα volume control, πολύ καλό μου ακούγεται. (Ο Knuckle σίγουρα θα ακούγεται ακόμα καλύτερα χωρίς τους άλλους μαγνήτες και χωρίς tone) Βάζεις και ένα μαύρο knob δηλαδή και τέλος. Θα έχεις και κάτι που θα γουστάρεις να παίζεις και εμφανισιακά θα είναι λιτό και ιδιαίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδια μου σπασανε τα νευρα μου με τα καπακια κτλ κτλ... Θα πωληθουν ολα... Ολα μα ολα και θα αγοραστει ενα σωστο σετ bareknuckle κατα πασα πιθανοτητα αυτο

 

https://www.bareknucklepickups.co.uk/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=23&products_id=111&zenid=04f741e993492d51f30a75607e0d0a3c

 

σε λευκο χρωμα ολα

 

και κλεισαμε....

 

Αντε θα κρατησω και ενα σετ με τους scn μηπως και αλλαξω ποτε στυλ μουσικης... Ετσι για το γουστο δηλαδη... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μαύρα δεν είπαμε!;!;  ;D

 

Μαυρα σε μαυρο pickguard... Ετσι οπως εξελιχθηκε η κατασταση ολα ασπρα...Τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα έβαζα μερικά πράσινα (στυλ type o negative) ή πορτοκαλί (στυλ prodigy) φοσφοριζέ νομπς και κλειδιά. Να γίνει διαστημόπλοιον.  8)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου