Προς το περιεχόμενο

Σας αρεσει αισθητικα η strat μου ? Ψηφιστε εχω δειλημα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης εναλλακτικά μπορείς να αλλάξεις χρώμα στο σώμα.

(Κάποια στιγμή πρέπει να κάνω ποστ με τις αλλαγές που έχει φάει η πρώτη μου στρατ...)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άσε το κιθαρόνι όπως είναι.

 

 

Όταν γίνεις φίρμα (είναι βέβαιο) όλοι αυτοί που σε λιδωρούν , θα λένε ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ και θα έχεις πάρει εκδίκηση                          ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ξέρω την αγαπάς αλλά παρ'το απόφαση δεν υπάρχει έρωτας πια,πρέπει να την αφήσεις να φύγει, να κάνει την ζωή της :'( .Σκέψου πόσο την έχεις πληγώσει όλα αυτά τα χρόνια που την ξέχναγες και έπαιζες με τις άλλες τις πιτσιρίκες. Αλλά αυτή πάντα εκεί στο πλευρό σου ποτέ δεν σε απάτησε με άλλον(υποθέτω ;D ;D ;D ;D).Πόσο ακόμα θα προσπαθείτε να αλλάξετε ο ένας τον άλλο. Πρέπει να την δώσεις σε κάποιον που για αυτόν θα είναι θεά.Αλλά φρόντισε να ξέρεις που είναι, για είναι πάντα καλά και που ξέρεις ίσως κάποτε ξαναβρεθεί στην αγκαλιά σου :-* :-* :-* :-* :-*.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ξέρω την αγαπάς αλλά παρ'το απόφαση δεν υπάρχει έρωτας πια,πρέπει να την αφήσεις να φύγει, να κάνει την ζωή της :'( .Σκέψου πόσο την έχεις πληγώσει όλα αυτά τα χρόνια που την ξέχναγες και έπαιζες με τις άλλες τις πιτσιρίκες. Αλλά αυτή πάντα εκεί στο πλευρό σου ποτέ δεν σε απάτησε με άλλον(υποθέτω ;D ;D ;D ;D).Πόσο ακόμα θα προσπαθείτε να αλλάξετε ο ένας τον άλλο. Πρέπει να την δώσεις σε κάποιον που για αυτόν θα είναι θεά.Αλλά φρόντισε να ξέρεις που είναι, για είναι πάντα καλά και που ξέρεις ίσως κάποτε ξαναβρεθεί στην αγκαλιά σου :-* :-* :-* :-* :-*.

 

Δεν γινεται ρε συ , εγω της πηρα την παρθενια... Ξερεις τι εχουμε περασει μαζι ? Εχουμε φαει , στουντιο και λαιβ μαζι με το τσουβαλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται ρε συ , εγω της πηρα την παρθενια...

έτσι νομίζεις...ξέρεις πόσοι ΠΡΙΝ από σένα περναγανε από το μαγαζί και της κάναν τα χίλια-μύρια? Απλά όταν σε είδανε, της είπανε να πάει να σενιαριστεί και να βάλει λίγο άρωμα... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω τωρα εγω...

Οτι την ειχα μια βδομαδα και επαιζε στο soldano?

Eσυ την ειχες με τα podfarm...

Φαντασου και τωρα οταν ερχομαι να σας επισκευθω με μενα μονο "παιζει"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον νταξει... Κατεληξα... Αφου το εχω που το εχω το μαυρο περλα πικγκαρντ θα το παω να του ανοιξουν τις καταλληλες τρυπες και θα βαλω μαυρα καπακια στους μαγνητες... Θενκ γιου... Οταν την φτιαξω θα ξανανεβασω φωτο να την δειτε...

Αφού με τους μονούς δεν πρόκειται να παίξεις, γιατί δεν βάζεις το μαύρο pickguard όπως είναι, με ένα bareknuckle και μόνο ένα volume control, πολύ καλό μου ακούγεται. (Ο Knuckle σίγουρα θα ακούγεται ακόμα καλύτερα χωρίς τους άλλους μαγνήτες και χωρίς tone) Βάζεις και ένα μαύρο knob δηλαδή και τέλος. Θα έχεις και κάτι που θα γουστάρεις να παίζεις και εμφανισιακά θα είναι λιτό και ιδιαίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ρε Άρη, αποκλείεις εντελώς την πιθανότητα του να γίνεις άνθρωπος ? δηλαδη να παίξεις με τον neck (single coil) καμμία rockο-bluesιά??

 

Και please διορθώσετε κάποιος τον τίτλο του thred...πήγε η μυωπία απο 1.25 σε 1738 μέσα σε 1 ημέρα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ρε Άρη, αποκλείεις εντελώς την πιθανότητα του να γίνεις άνθρωπος ? δηλαδη να παίξεις με τον neck μονό καμμία rockο-bluesιά??

 

Eeee οχι ρε συ δεν το αποκλειω για αυτο και θελω ενα συστηματακι τυπου hss ... Να εχει την φεντερια , να εχω και καποια γκαζια με την γεφυρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου