Προς το περιεχόμενο

Aποθηκευση σημαντικων e-mails!


pastelius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια τη βοηθεια σας..Θελω να τραβηξω φορματ στον δισκο και πρεπει

οπωσδηποτε να σωσω καποια mail και καποιες mail διευθυνσεις...Χρησιμοποιω το outlook express,κανω export τα παντα (file-export),αλλα δε μου δινει επιλογες για το που να τα αποθηκευσω..Μονο στο microsoft exchange server ή microsoft outlook...Θελω να τα σωσω σ ενα cd ,παρεπιπτοντως...Καιμια ιδεα?

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αφού πρώτα έχεις ρυθμίσει στα xp να "φαίνονται" και οι κρυφοί φάκελλοι, πήγαινε στον c:/Documents and Settings βρες τον user που χρησιμοποιείς και άνοιξε τον φάκελλο Local Settings->Application Data->Identities...συνέχισε μέχρι να βρεις (βαριέμαι να γράφω...) τον φάκελλο Outlook Express...

Μέσα σ' αυτόν θα βρεις τα αρχεία dbx που αποτελούν το auto backup του Οutlook...κάντα copy και έτοιμος...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Outlook Express, επέλεξέ τα όλα με Control+A, και μετά drag 'n drop σε ένα φάκελο όπου θέλεις. Μετά το format τα επαναφέρεις πάλι με drag 'n drop από το φάκελο στο παράθυρο του Outlook Express. Απλό ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου