Προς το περιεχόμενο

Φτηνό βλαχοκίθαρο vs ακριβό βλαχοκίθαρο (Φένδερ)


Insectius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ακομα και με την αφη ιδρωναν-ξιδρωνανε για να βγαλουν ακρη και προσπαθουσαν απο το βαρος και το finish του λαιμου να καταλαβουν ;).Και την ειχαν στα χερια τους ποσο μαλλον να προσπαθουσαν να τις ξεχωρισουν απο ηχητικο δειγμα μονο ΧΩΡΙΣ να δουν η να ακουμπησουν καμια....χαχαχα.Τουλαχιστον ο...captain εμμεσα το παραδεχτηκε....το ματι παιζει αλλα παιχνιδια, αμα λειπει αυτο.....Οχι τιποτα αλλο δηλαδη ετσι για να τα βλεπουν μερικοι μερικοι που το παιζουν μυστες και νομιζουν οτι μπορουν να αναγνωρισουν διαφορες ::)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και με την αφη ιδρωναν-ξιδρωνανε για να βγαλουν ακρη και προσπαθουσαν απο το βαρος και το finish του λαιμου να καταλαβουν ;).Και την ειχαν στα χερια τους ποσο μαλλον να προσπαθουσαν να τις ξεχωρισουν απο ηχητικο δειγμα μονο ΧΩΡΙΣ να δουν η να ακουμπησουν καμια....χαχαχα.Τουλαχιστον ο...captain εμμεσα το παραδεχτηκε....το ματι παιζει αλλα παιχνιδια, αμα λειπει αυτο.....Οχι τιποτα αλλο δηλαδη ετσι για να τα βλεπουν μερικοι μερικοι που το παιζουν μυστες και νομιζουν οτι μπορουν να αναγνωρισουν διαφορες ::)....

Εγώ τις ξεχωρίζω... κολλημένε εδώ είσαι;;; ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Άντε τώρα να σε ξεκολλήσω!!!! Είπαμε εσύ παίζεις με το ρόπαλο και το κάνεις να κελαηδάει !!!!!

Ο "μερικοί" είμαι ΕΓΩ !!! Ο "κολλημένος" όμως είσαι ΕΣΥ !!!!! :P :P :P :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και με την αφη ιδρωναν-ξιδρωνανε για να βγαλουν ακρη και προσπαθουσαν απο το βαρος και το finish του λαιμου να καταλαβουν ;).Και την ειχαν στα χερια τους ποσο μαλλον να προσπαθουσαν να τις ξεχωρισουν απο ηχητικο δειγμα μονο ΧΩΡΙΣ να δουν η να ακουμπησουν καμια....χαχαχα.Τουλαχιστον ο...captain εμμεσα το παραδεχτηκε....το ματι παιζει αλλα παιχνιδια, αμα λειπει αυτο.....Οχι τιποτα αλλο δηλαδη ετσι για να τα βλεπουν μερικοι μερικοι που το παιζουν μυστες και νομιζουν οτι μπορουν να αναγνωρισουν διαφορες ::)....

όχι πάλι ρε παιδιά!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τις ξεχωρίζω... κολλημένε εδώ είσαι;;; ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Άντε τώρα να σε ξεκολλήσω!!!! Είπαμε εσύ παίζεις με το ρόπαλο και το κάνεις να κελαηδάει !!!!!

Ο "μερικοί" είμαι ΕΓΩ !!! Ο "κολλημένος" όμως είσαι ΕΣΥ !!!!! :P :P :P :P

 

 

Καλα μαθε πρωτα αγγλικα για να καταλαβεις τι λεγανε και μετα μιλας εσυ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν, περιμένετε ρε σεις να φέρω μια μπύρα, να απολαύσω. ;D ;D ;D ;D

Μη πεις τι μπυρα ειναι,απο τα επομενα σχολια σου θα καταλαβω την μαρκα της,εγω τις ξεχωριζω ξερεις απο τα...σχολια του μεθυσμενου ;D ;D ;D Αμ πως...χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν, περιμένετε ρε σεις να φέρω μια μπύρα, να απολαύσω. ;D ;D ;D ;D

Έτσι, πάμε γερά. :D

+1

 

Άει καλά...αφού δε το κόβετε ας το απολάυσω τουλάχιστον! :P

 

πάμε γερά όμως, ε! να φτάσει μέχρι τις 3-4 το πανηγύρι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Dreamp@@@ra... είσαι ο λόγος που κάθε φορά που θα σε βλέπω θα αποχωρώ από το φόρουμ !!!!

Στην UHU δουλεύεις;;;;

Αναφορικά με τα αγγλικά μου... θα' θελες!!!!

Και που'σαι... ότι έχει 6 χορδές δεν είναι απαραίτητα κιθάρα !!!!

Μπορεί να είναι και τάβλα με 6 σύρματα δεμένα με πρόκες !!!

You know !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου