Προς το περιεχόμενο

Φτηνό βλαχοκίθαρο vs ακριβό βλαχοκίθαρο (Φένδερ)


Insectius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παντως,αν και συνηθως με εκνευριζουν αφανταστα,μου αρεσει που 'εκτιθενται' με τετοια τεστ,ακομα κ αν δε βγαινει ασφαλες συμπερασμα!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως,αν και συνηθως με εκνευριζουν αφανταστα,μου αρεσει που 'εκτιθενται' με τετοια τεστ,ακομα κ αν δε βγαινει ασφαλες συμπερασμα!

Είναι όντως εκνευριστικοί... τουλάχιστον δεν είναι βαρετοί !!!!

Οι μεγάλοι resellers αναζητούν πλέον κάτι το διαφορετικό ως παρουσίαση προκειμένου να πουλήσουν !!!!

Θα έχουμε λοιπόν να βλέπουμε αρκετούς περίεργους από εδώ και στο εξής να "ξεφαντώνουν" με "ευφάνταστους" τρόπους μπροστά στις οθόνες μας !!!

Μόνος σκοπός... να μας μένει στο μυαλό το όνομα... πχ Andertons, Guitar Center κτλ... και να τους βλέπουμε να τους ξαναβλέπουμε κτλ, κτλ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Dreamp@@@ra... είσαι ο λόγος που κάθε φορά που θα σε βλέπω θα αποχωρώ από το φόρουμ !!!!

Στην UHU δουλεύεις;;;;

Αναφορικά με τα αγγλικά μου... θα' θελες!!!!

Και που'σαι... ότι έχει 6 χορδές δεν είναι απαραίτητα κιθάρα !!!!

Μπορεί να είναι και τάβλα με 6 σύρματα δεμένα με πρόκες !!!

You know !!!!

 

Bρε φτιαξε και δικο σου κομμα αμα θες ετσι και αλλιως την...ελλειψη προσοντων την..διαθετεις ;).

Παρε το κειμενακι μετα το 14:26 μπας και παρεις γραμμη:

"We were so freaked out basically over how hard we found it to decide which guitar was which in that telecaster shootout and we have just talking about saying that as humans,our eyes are such a primary sort of sense, so if i say to Rob here is a guitar its expensive its custom shop it looks pretty i think we found its almost overwriting our ears and our sense of feel."

 

Και αυτα τα λεει ο τυπος που ειναι καθε μερα χωμενος σε ολων των ειδων τις κιθαρες και τις δοκιμαζει μεχρι εμετου, οχι καποιος που πηρε μια custom shop kαι αμεσως νομιζει οτι επιασε τον παπα απο τα αρχ..ια και νομιζει οτι ακουει διαφορα.Μπηκες  wannabe guru?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψήνω πίτσα...θες? ;D

Όταν "την ακούσω" από τις μπύρες ("την ακούω" διαφορετικά, ανάλογα με την μάρκα) έρχομαι. ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχάτε παιδιά, έχω άφθονες μπύρες. ;D ;D ;D ;D

Είναι και η πίτσα του hot_sauce. :D

 

EDIT: Αν είναι δυνατόν. Για να έχω το μυαλό μου εδώ, μου "άρπαξαν" στην κατσαρόλα από κάτω τα φασολάκια.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου