Προς το περιεχόμενο

Φτηνό βλαχοκίθαρο vs ακριβό βλαχοκίθαρο (Φένδερ)


Insectius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι και μαρτυριάρης !!!!!

Το σχολιο μου γενικο....

Ακομα και με την αφη ιδρωναν-ξιδρωνανε για να βγαλουν ακρη και προσπαθουσαν απο το βαρος και το finish του λαιμου να καταλαβουν ;).Και την ειχαν στα χερια τους ποσο μαλλον να προσπαθουσαν να τις ξεχωρισουν απο ηχητικο δειγμα μονο ΧΩΡΙΣ να δουν η να ακουμπησουν καμια....χαχαχα.Τουλαχιστον ο...captain εμμεσα το παραδεχτηκε....το ματι παιζει αλλα παιχνιδια, αμα λειπει αυτο.....Οχι τιποτα αλλο δηλαδη ετσι για να τα βλεπουν μερικοι μερικοι που το παιζουν μυστες και νομιζουν οτι μπορουν να αναγνωρισουν διαφορες ::)....

 

Και η απαντηση σου προς εμενα...

 

Εγώ τις ξεχωρίζω... κολλημένε εδώ είσαι;;; ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Άντε τώρα να σε ξεκολλήσω!!!! Είπαμε εσύ παίζεις με το ρόπαλο και το κάνεις να κελαηδάει !!!!!

Ο "μερικοί" είμαι ΕΓΩ !!! Ο "κολλημένος" όμως είσαι ΕΣΥ !!!!! :P :P :P :P

 

 

Κατα τα αλλα εγω σε κυνηγαω ::) ::) ::)....εκτος απο ψευταρακος τελικα δεν θυμασαι τι εχεις γραψει κιολας.....τσιμπα κανα ποτακι απο ...αποσταγμενη παπαρουνα μπας και ισιωσεις  ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το σχολιο μου γενικο....

Και η απαντηση σου προς εμενα...

 

Κατα τα αλλα εγω σε κυνηγαω ::) ::) ::)....εκτος απο ψευταρακος τελικα δεν θυμασαι τι εχεις γραψει κιολας.....τσιμπα κανα ποτακι απο ...αποσταγμενη παπαρουνα μπας και ισιωσεις  ;D.

ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΜΑ;;;; ΘΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώστε, δώστε, μην σταματάτε, είμαι ήδη στην τέταρτη μπύρα, και η νύχτα είναι μεγάλη! :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου