Προς το περιεχόμενο

Service Roland για Κεντρική Ελλάδα;


ex-cyclops

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην ομήγυρη. Το Fantom-G μου χρειάζεται service, συγκεκριμένα το pitch/mod joystick δίνει ανεξέλεγκτες τιμές στο +x, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να κάνω άνετο και ομαλό pitch bending.

Υπάρχει εξουσιοδοτημένο service στην Κεντρική Ελλάδα/Θεσσαλία; Αυστηρά όχι καλαμπόρτζηδες όμως.θένκιου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αυστηρά όχι καλαμπόρτζηδες όμως.

Τι ερώτηση είναι αυτή  ;D

Αθήνα ή Πάτρα, διάλεξε ότι σε βολεύει καλύτερα.

Μίλησε πρώτα τηλεφωνικά για ραντεβού αυθημερόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ερώτηση είναι αυτή  ;D

Αθήνα ή Πάτρα, διάλεξε ότι σε βολεύει καλύτερα.

Μίλησε πρώτα τηλεφωνικά για ραντεβού αυθημερόν.

 

Κάτι πιο κοντά δεν υπάρχει; Μιλάμε για Κεντρική Ελλάδα/Θεσσαλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Στολλας της Θεσ/νικης δεν εχει σερβις? Μηπως το εστελνες με κανα κτελ ή φίλο, να το παω εγω στο Στόλλα πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@neeq: Υπάρχει άτομο Θεσσαλονίκη που έχει service (και δοκιμασμένο, μιας και επισκεύασα εκέι το XP50 μου πιο παλιά), κι εκεί θα καταλήξει το Fantom μου αν δε βρω κάτι πιο κοντά. Απλά παραξενεύομαι που δεν υπάρχει εξουσιοδοτημένο service, αν όχι στην πόλη μου, τουλάχιστο Λάρισα που είναι πολύ πιο μεγάλη πόλη.  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cyclops

Κάτι ρώτησες και σου απάντησα.

 

Απλά παραξενεύομαι που ο αντιπρόσωπος δεν έχει συνάψει συμφωνία με αξιόπιστα άτομα ανά την Ελλάδα για service των μηχανημάτων που εμπορεύεται. Να το στείλω Αθήνα ή Πάτρα δε με βολεύει, φαντάζομαι καταλαβαίνεις ότι δεν είναι η πιο ενδεδειγμένη λύση.

 

Λογικα λες τον Πανο. Οτι θες παντως μου λες :)

 

Ναι, στάνταρ το ίδιο άτομο εννοούμε και οι δύο. Μάλιστα του τηλεφώνησα αλλά μου είπε ότι θέλει να δει το μηχάνημα πρώτα και μετά να δει αν θέλει αντικατάσταση ή επισκευή το joystick. Πράγμα που σημαίνει ότι θα μείνει εκεί κάποιες μέρες, το οποίο μου έρχεται κάπως να πω την αλήθεια. Τέλος πάντων, μάλλον είναι η μοναδική λύση απ ό,τι φαίνεται. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στείλε το Θεσσαλονίκη ή Λάρισα στον Στόλλα και αυτοί θα αναλάβουν να το στείλουν Πάτρα.

Αν το στείλεις εσύ ο ίδιος κατευθείαν Πάτρα ή Αθήνα η επισκευή είναι συνήθως αυθημερόν. Πάρε πρώτα τηλέφωνο, δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε το Θεσσαλονίκη ή Λάρισα στον Στόλλα και αυτοί θα αναλάβουν να το στείλουν Πάτρα.

Αν το στείλεις εσύ ο ίδιος κατευθείαν Πάτρα ή Αθήνα η επισκευή είναι συνήθως αυθημερόν. Πάρε πρώτα τηλέφωνο, δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.

Συμφωνώ ότι δεν έχω τίποτα να χάσω, αλλά εφόσον το αποτέλεσμα έτσι κι αλλιώς είναι να καταλήξει το μηχάνημα στην Πάτρα;... ???

Πάντως επίτρεψέ μου να χαρακτηρίσω τουλάχιστον δυσκοίλια την πολιτική του εν ελλάδι αντιπροσώπου, να μην παρέχει άλλη εναλλακτική εκτός από τη μετάβαση του μηχανήματος στην Πάτρα. Τέλος πάντων, θα δω τι θα κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου