Προς το περιεχόμενο

Την έχει εύκολα?


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε καλά εδώ που τα λέμε ..... μέσα στ'αυτί η καραμούζα , διακριτικό δε το λες ... το λες ?

ενώ ο ενισχυτής στο...11....μαγεία!!! ;D ;D ...άντε να ρίξεις καμμιά κουφή ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η κοπελα, καθεται πρωτο τραπεζι, μονη μαζι με ζευγαρι φίλων... αρα 2 ειναι οι πιθανες εκδοχες:

 

1) Ειναι ήδη κοπελα του Κρις, εδω και λίγο καιρο, οπότε ειναι στα μέλια.

 

2) Ειναι η γυναικα του που το προηγουμενο βραδυ διαβασε μηνυμα καποιας αλλης στο κινητο του Κρις. Οποτε πρεπει ο Κρις να κανει κατι πολυ ρομαντικο πας και φαει μονο τη μία παντοφλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω εγω απ'αυτά τα κόλπα με τις γυναίκες .....

Γι αυτό σας βάζουμε αυτά τα videos...μπας και μάθετε τίποτις... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό είναι διακριτικό, το θρασύ περιλαμβάνει όλη την μπάντα;

 

Το θρασύ θα περιελάμβανε να πατήσει έκείνη τη μικρή τάπα από την οποία φεύγει η ροχάλα. Να τί έλειψε απ' την περφόρμανς, να δρώμενο για το οποίο θα πλήρωνα.

 

Δε λέω ότι μπορώ να μπω στα άδυτα της γυναικείας ψυχολογίας όπως ο blue, αλλά πώς είναι δυνατόν να το ευχαριστιέται (ή να δείχνει πως το ευχαριστιέται);

 

Καταθέτω ψυχή: Είμαι μια φορά και τρώω το καταπέτασμα σε ένα οριεντάλ εστιατόριο (εστιατόριο, όχι μπαλαμουτάδικο) στο οποίο είμαστε κυριολεκτικά δύο παρέες. Ε, ο μαγαζάτωρ έβγαλε οριεντάλ χορεύτρια και το μισό της δεκάλεπτο (μπορεί να ήταν και τριήμερο, τόσο μου φάνηκε άλλωστε) το χόρευε πάνω απ' το πιρούνι μου.

Δε με πειράζει που δεν μπορούσα να φάω. Με πειράζει που ήταν πανέμορφη, που δεν ήξερα τί στο διάολο να κάνω, πού να κοιτάξω, πώς να σταθώ, και που έμοιαζε εκνευριστικά σε μία πρώην μου. Α, και που το φέσι που μου φόρεσαν είχε το ίδιο μπορντώ χρώμα με το πουκάμισο που φορούσα. Άντε να πείσεις ότι δεν πας κάθε βδομάδα στο μαγαζί.  ;D ;D

 

Μη μου αρχίσετε τις νουθεσίες οι μπαρμπάδες και τα κοκόρια. Quote στο παραπάνω δικαιούται μόνο ο Jazzjoker που έχει πάθει χουνέρι με Drambuie. :-* :)

πάνε αυτοί οι επαγκελματείες και κάνουν το εγώ της γκώμενας 1000 οκάδες και άντε μετά να της προσεγκήσεις με reverse θόρυβο και δίκαση.

 

Ετσι,ετσι,εχι δικιο ο φιλοσ. Δοκιμασα μεχρι και ταππινγ αλα τιποτα.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέξατε σε ποια χειρονομία της κοπέλας κόβεται το εν λόγω βίντεο στο 4:13-4:14? Στο Director's Cut υπάρχουν και οι σκηνές που ακολούθησαν.

 

 

 

(...με την ανάλογη σήμανση:  1.png  )

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό σας βάζουμε αυτά τα videos...μπας και μάθετε τίποτις... ;D

 

Ε τότε μην κάνεις μισοδουλειές, βάλε και κανά βίδεο με μαθήματα τρομπέτας.

 

Φωτογραφία από προπόνηση για καμάκι.

tuba.jpg

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε μην κάνεις μισοδουλειές, βάλε και κανά βίδεο με μαθήματα τρομπέτας.

 

Φωτογραφία από προπόνηση για καμάκι.

tuba.jpg

Έχεις μπλέξει μάλλον...τα όργανα. ;D

Ξεκίνα με τα μικρά και μετά πάς για τα μεγάλα ψάρια ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου