Προς το περιεχόμενο

Moss TRI απο Αμερική για Korg Trinity. Σε πόσα βολτ δουλεύει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΡΤΑ MOSS TRI ( ΓΙΑ KORG TRINITY) ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΕ 110VOLT ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ 220 ΟΠΩΣ ΕΜΑΣ ΕΔΩ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ Η ΚΑΡΤΑ ΑΥΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ TRINITY?ΕΠΕΙΓΟΜΑΙ!!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ολες οι ηλεκτρικες συσκευες δουλευουν με 110V στην Αμερικα, οχι μονο τα synths. Πιστευω οτι θα δουλευει η καρτα στο δικο σου Trinity, αφου το synth δουλευει με standard Watt, ασχετα με το τι μετασχηματιστη ρευματος εχει.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασε αφοβα. Τα Trinity δουλευουν στα παρακατω Watt, ασχετα αν αυτα ειναι φτιαγμενα για την Αμερικανικη ή την Ευρωπαικη αγορα, οποτε οι internal καρτες δουλευουν σ'αυτα τα Watt επισης.

 

tri.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ....

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ(ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ)

ΕΧΩ ΕΝΑ ΤRΙΝΙΤΥ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ MOSS TRI..

ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΜΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΕΤΡΟΠΗ Η ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ??

ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ,ΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μην γράφεις κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις γράφε με μικρά.

 

Όχι δεν χρειάζεται να κάνεις καμιά μετατροπή απλά ανοίγεις το όργανο από πίσω στην θέση της moss και τοποθετείς τη moss-tri αρκεί να έχεις και τις βίδες της moss μαζί με την κάρτα.

 

Κάτι επαιζε με το operating system στα Trinity νομίζω μπορεί να χρειαστείς ένα update.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου