Προς το περιεχόμενο

Γιατί μόνο μουσική τεχνολογία;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλωσ έχω μερικά για πούλημα αν θεσ... (βλαιπαι ιπογραφοι,για περισσότερεσ πλοιροφοροιες επικινονια μαισω κιμάτον)

 

Από τενεκέ ή από βαρέλι; Η cosmote έχει τα σωστά κύματα ή θα χρεωθώ την κλήση;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 429
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Και οπωσδήποτε -για να μην ξεχνιόμαστε- πρέπει να πληρωθεί

 

Στο συμπαν φιλως δεν υπαρχουν λεφτα,μονο ΑΓΑΠΗ υπαρχει.

 

Επίσης χάρη στο όργανό μου τελείωσα και το γυμνάσιο.

 

ειχα και εγω εναν συμμαθητη που ηθελε να τελειωσει ετσι,τον πιασανε ομως με τη φιλολογο στις τουαλετες...και τους διωξανε και τους δυο....τελευταια φορα εθεαθησαν στην Ταϋλανδη να πουλανε τσερκια στο δρομο.  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχασες τα Mc Donalds στο Συνταγμα φιλως.

Έφαγαν πρόσφατα ban από την Aniston φίλως και έκλεισε το backbone τους με Σύμπαν.

Ως Supreme EXtraterrestial πλάσμα, κάτι θα ξέρει η Aniston.

 

Να διαβάζετε πριν γράφετε πλιζ.

 

Υ.Γ. ΟΧΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ο ΠΑΡΑΓΚΑΣ.

ΔΕΙΞΤΕ ΕΛΕΟΣ.

Για να ξέρεις πάντως Σάμυ, δεν υπάρχει κωλεκτομή. Yet....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ση(υ)μ(π)αντικά ερωτήματα.

 

Αν το σύμπαν είναι τελικά πολυδιάστατο, όπως μας λέει η θεωρία υπερχορδών, αυτό σημαίνει ότι το όργανό μου είναι μεγαλύτερο;

 

Ποιά η σχέση του hight gain με την καμπύλωση του χωροχρόνου;

 

Αν η μουσική είναι φυσικό πεδίο τότε ποιό το σωματίδιο φορέας σύμφωνα με την QFT;

 

Είναι πάλι τα καφέ παπούτσια της μόδας;

 

Πόρτες ή πλακωτό;

 

 

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι Παρασκευή απ όσο γνωρίζω ,αλλά τέλος πάντων  ;D

Αδικαιολόγητη η όρεξή σας αν και Δευτέρα και όχι δεν θα αναφερθώ ξανά σε αιθέριες συμπαντικές υπάρξεις που τιμωρώ ,καθότι θα με πείτε σεχιστή τσοντάκια σα τον Ατρέου  ;D ;D ;D

Η Πάρος είναι συμπαντική?Είμαι στη Πάρο με το Στόνερ και αλοίφουμε σπιτικό ελαιόλαδο τα πιπίνια στη παραλία έναντι 70 ευρώ το τενεκέ την ώρα

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το σύμπαν είναι τελικά πολυδιάστατο, όπως μας λέει η θεωρία υπερχορδών, αυτό σημαίνει ότι το όργανό μου είναι μεγαλύτερο;

Άσε ρε μιλάτε και οι Σπαγγετίνοι για Παστιτσάδες.

Μια B μας, το σετ σας όλο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

 

Είμαι στη Πάρο με το Στόνερ και αλοίφουμε σπιτικό ελαιόλαδο τα πιπίνια στη παραλία έναντι 70 ευρώ το τενεκέ την ώρα

ΚΑι προφανώς εσύ στο μπλα μπλά κι ο μικρός στο πατσά.

Είναι η φύση έτσι φίλως. Αποδέξου το.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τενεκέ ή από βαρέλι;

 

Όχι,χύμα. (στο Ο.Σ.Μ. κύμα)

 

Αν αιχοισ "what's (deep) down" τα επικινονιακα κιματα οινε δοραιαν,,, Γροιγωρα γιατοι ιπαρχουν πολι ενδοιαφαιρωμενι,,,

 

 

Στο συμπαν φιλως δεν υπαρχουν λεφτα,μονο ΑΓΑΠΗ υπαρχει.

 

Φίλως είχα μία γκόμενα κάποτε και μου έλεγε οτί ήθελε μόνο ΑΓΑΠΗ.Προσπαθούσα,λεπόν,ο αγλαός να της δώσω πολύ αγάπη,αλλά η άτιμη με άφησε και βρήκε άλλον που της έδινε ($ΠΑΡΑ£)ΠΗ...  :(  :'(  ;D

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑι προφανώς εσύ στο μπλα μπλά κι ο μικρός στο πατσά.

 

Εγω τα ειχα πει,ο μικρος εχει ΜΕΛΛΟΝ.Μολις του περασουν και οι παιδικες αρρωστιες (Μαρξολαγνεια,Μυξοσταλινισμος) τον βλεπω next top model.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μήπως το πολότουσ είναι η εκδήλωση μιάς συμπαντικής διαταραχής που προκλήθηκε όταν ένα πολυδιάστατο ον αποφάσισε να μάθει τα blues;

 

Μήπως τα eq section των ενισχυτών μας είναι συμπαντικοί συντονιστές και κάθε φορά που τα πειράζουμε ολόκληροι κόσμοι γεννιούνται και καταστρέφονται;

 

@S9F

Ωραία. Βάλε δυο κιλά πακέτο, το ένα με τζατζίκι το άλλο με βαλβολίνες κομπλέ. Εγγύηση καλής λειτουργίας έχουν; Ευτυχώς που η κιθάρα μου έχει σήμα για 1023 parsec γιατί αλλιώς κάνει διακοπές και διαμαρτύρoνται για ηχορύπανση στο Hoth.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεξε τον χάρτη από τις μυστικές μελέτες της ΝΑΣΑ.

Αυτός ο χάρτης είναι προσωρινός επειδή είναι τώρα ο Παράγκας...μόλις φύγει θα φύγουν και τα σύμβολα 8) ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου