Προς το περιεχόμενο

Γιατί μόνο μουσική τεχνολογία;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, η Πάρος είναι συμπαντική. Πρόσεξε τον χάρτη από τις μυστικές μελέτες της ΝΑΣΑ.

 

 

Δηλ.αν ειναι να παμε να παρουμε και ενα τσιγκινο σωβρακακι μαζι,ε?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 429
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δηλ.αν ειναι να παμε να παρουμε και ενα τσιγκινο σωβρακακι μαζι,ε?

 

Τοίχο τοίχο να πάτε. Αλλιώς ξυλοκαινη και βαζελίνη.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο χάρτης είναι προσωρινός επειδή είναι τώρα ο Παράγκας...μόλις φύγει θα φύγουν και τα σύμβολα 8) ;)

 

Το φαινόμενον Παράγκας φέρει διαταραχές στο συμπαντικό γίγνεσθαι. Η ΝΑΣΑ το έχει και αυτό υπ’ όψιν.

Αλλά… ήδη έχω πει πολλά…

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για Παρο κινησα

μα εκανα λαλακια

που  νομισα οτι θα βρω

λιγη τεχνολογια

 

Το συμπαν συνομωτησε

και σε μια παραλια

ενας αραπης με cd

κι ενα ΟΡΓΑΝΟ μαγεια

 

με κυνηγα σαν πυραυλος

και αμα με προλαβει

θα τραγουδω με πονο

σπιριτουαλ το βραδυ

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@S9F

Ωραία. Βάλε δυο κιλά πακέτο, το ένα με τζατζίκι το άλλο με βαλβολίνες κομπλέ. Εγγύηση καλής λειτουργίας έχουν; Ευτυχώς που η κιθάρα μου έχει σήμα για 1023 parsec γιατί αλλιώς κάνει διακοπές και διαμαρτύρoνται για ηχορύπανση στο Hoth.

 

φιλωσ μόλοις τα έστειλα.Φεισικά και έχουν (συμπαντικοκυματική) εγγύηση 2 ετών φωτωσ.Και επειδή φαίνεσαι καλω πεδει αιγραψα γκιφτ για να μην πλαιρωσισ...συμπαντικούς φόρους... ;D

 

Ο χάρτης σβήστηκε.

 

Ωχ ωχ ωχ...Το βλέπω να ρχεται το...labrador.  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΚΑι προφανώς εσύ στο μπλα μπλά κι ο μικρός στο πατσά.

 

Φίλως ,τι με πέρασες το σεβάσμιο συμπαντικό φιλόσοφο ,κανάν ιθαγενή μες τη ζέστη ξεβράκωτο να καρφώνει κορασίδες ?Να κολλάω στον ιδρώτα και να με τσιμπάνε οι μύγες?

Αυτά είναι άμα πέσει η θερμοκρασία κάτω των 15 c και βλέπουμε.

Γι αυτό εξάλλου ανακάλυψα και το Ταντρικό σεχ ,διάβασε και κανά βιβλίο μου ντε .

Άσε με τώρα γιατί ξεκουράζω τα τσάρκα μου και όταν θυμώνω πέφτει και ο σέρβερ της ΝΑΣΑ

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα 7 σελιδες post........ θα κανω στροφη το αποφασισα θα τα πουλησω ολα και θα πιασω φλογερες,αυλους και ταμπουρλα απο δερμα Ζευρας γουσταρω θα τραβηξω και τα συμπατικα βλεφαρα ξενων πολιτισμων  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου