Προς το περιεχόμενο

Απ: Roger Waters - The Wall 2013


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάποιον τον ενοχλούν ΠΑΡΑ πολύ μπορεί να επιλέξει να μην πάει.

 

Με άλλα λόγια, όταν κάποιοι ενοχλούν πάρα πολύ κάποιους άλλους, αυτοί οι άλλοι έχουν δύο επιλογές, να το ανεχθούν, ή να μην πάνε, έτσι;

 

Να πάψουν να ενοχλούν όσοι ενοχλούν δεν μπαίνει καν στην κουβέντα;;;

 

Ξανα-αστειεύεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 310
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τότε συμφωνώ, αν είναι να μην πας σε μια συναυλία γιατί δεν γουστάρεις τα κινητά (που στην τελική δεν ξέρεις εκ των προτέρων τι θα γίνει) ε τότε ναι, είσαι (το λιγότερο) μίζερος.

Επίσης αντιλαμβάνομαι το "σε φίλους" αλλά εδω δεν είμαστε φίλοι (εκτός κάποιων εξαιρέσεων), άγνωστοι μεταξύ αγνώστων είμαστε και γι' αυτό θέλει λίγη προσοχή.

Ναι αλλά με τους κολλητούς μου σήμερα δεν μίλησα, ενώ με εσένα έχω ήδη μιλήσει δύο φορές! Έτσι γεννιούνται οι φιλίες!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα. Τρομερη κουβεντα εχετε πιασει και ειμαι σιγουρος οτι θα βγουν και τρομερα συμπερασματα.... (λεμε τωρα). Εγω περασα γαμω. Τραβηξα και δυο φωτογραφιες με την παρεα (που σου ρε εχασα μισο λεπτο απο το λαιβ (ευτυχως το ειχαμε ξαναδει και οι τρεις)). κατα τα αλλα μαλλον δεν εχετε δουλεια να κανετε και την λετε ο ενας στον αλλο γιατι;;;; Για τα κινητα και τις φωτο. TRAGIC

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω μαγικα περασα.!!!!

 

επισης θελω να πω οτι αν το δουμε λογικα δεν ειχε και εντελως λιγο κοσμο. ειχε 30.000 (35.000 διαβασα) περιπου απο οτι διαβασα αλλα και υπολογισα με το ματι

Μη ξεχνατε οτι το σου παιχτηκε πριν 2 χρονια για τρεις βραδυες. η οικονομικη κριση ειναι πολυ πολυ χειροτερη απο το 2011. οι ημερομηνιες πολυ χειροτερες μιας και ειναι τελος ιουλη σε σχεση με το 2011 που ηταν γυρω στις 10-12  συν το οτι η πρακτικη της εταιρειας ξενερωσε πολυ κοσμο... δηλαδη και απο αυτη την αποψη καλα ηταν.

 

 

Καλα. Τρομερη κουβεντα εχετε πιασει και ειμαι σιγουρος οτι θα βγουν και τρομερα συμπερασματα.... (λεμε τωρα). Εγω περασα γ***. Τραβηξα και δυο φωτογραφιες με την παρεα (που σου ρε εχασα μισο λεπτο απο το λαιβ (ευτυχως το ειχαμε ξαναδει και οι τρεις)). κατα τα αλλα μαλλον δεν εχετε δουλεια να κανετε και την λετε ο ενας στον αλλο γιατι;;;; Για τα κινητα και τις φωτο. TRAGIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε μας ρε SPYROID που θα μας πείς τι είναι και τι δεν είναι tragic. Και δεν είπε κανείς ότι είναι κακό να τραβάς κανά δυό φωτό (και καμιά δεκαριά άμα λάχει), να ενοχλείς τους πίσω σου όσο τραβάς βίντεο είναι σπαστικό, τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις; Και ναι δεν έχουμε άλλη δουλειά, τι ζόρι τραβάς;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχήν χαλάρωσε φίλε γιατί είσαι τσιτωμένος (μήπως δε σου πέτυχαν τα βίντεο ή ακούγεται κανένας μπαγάσας να τραγουδάει παράφωνα μπροστά στο hd σου).

Καταρχην φιλε Εσυ χαλαρωσε, εγω ημουν και ειμαι χαλαρος, αραγμενος κατω απο το κλιματιστικο πινοντας ενα παγωμενο γλυκο φραπε με γαλα. Τα βιντεο δεν μου πετυχαν γιατι δεν ημουν στο ΟΑΚΑ χτες. Αν ημουν ομως, να'σαι σιγουρος οτι και βιντεο θα τραβαγα και φωτογραφιες θα επαιρνα, γιατι:

 

1) μ'αρεσει να παιρνω βιντεο και pics

2) εχω και γ@μω τα κινητα που τραβανε πολυ καλο βιντεο και pics

 

Υ.Γ προσπαθώ να καταφέρω το "αλλού κοιτάω και αλλού τραβάω χωρίς ιδιαίτερη επιτυχια... :)

Στο επομενο live παρε μαζι σου αυτο:

HTC_One_X_Global_Front_and_Back2_575px.png

 

και ασε σπιτι αυτο:

cam.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως για το θεμα του κινητου υπηρχε και η λυση της κερκιδας. εκει εμενα δε με ενοχλουσαν

ηταν πιο χαμηλα

 

προσωπικα δε τραβηξα βιντεο αλλα δε μπορω να καταλαβω γιατι εχει γινει αντικειμενο αντιπαραθεσης. παντα εμεις οι ελληνες βρισκουμε ενα μαγικο τροπο να τσακωθουμε

 

Άσε μας ρε SPYROID που θα μας πείς τι είναι και τι δεν είναι tragic. Και δεν είπε κανείς ότι είναι κακό να τραβάς κανά δυό φωτό (και καμιά δεκαριά άμα λάχει), να ενοχλείς τους πίσω σου όσο τραβάς βίντεο είναι σπαστικό, τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις; Και ναι δεν έχουμε άλλη δουλειά, τι ζόρι τραβάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου