Προς το περιεχόμενο

''Eνα παιδι''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@JIMMYPAP Σ ευχαριστω... ;)

 

Συμφωνώ φίλε freerock σε ότι λες.Έχουμε καταντήσει υπερκαταναλωτικοί και "δήθεν" και δεν ασχολούμαστε με την ουσία.Όσον αφορά το 5051 της TL Audio χρησιμοποίησες;

Οπως ακριβως τα λες...Αλλα νομιζω ειναι γνωστο τοις πασοι,απλα..δεν αλλαζουμε... :-[

 

Ναι,το TL AUDIO το πρωτο.

Το κομματι δεν ειναι γραμμενο σε υπολογιστη αλλα σε FOSTEX D-160 και μιξαρισηκε σε μια αναλογικη MACKIE 32-8 με εξωτερικους κομπρεσορες και βαθια...

Τα τυμπανα ειναι φυσικα για οσους δεν το διαβασαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το μονο που επιδεχεται βελτιωσης συμφωνα με τη δικη μου αισθητικη, ειναι λιγο η προφορα σου στα ελληνικα, ξερεις το "παχιο" λαμδα και κανα "βλαχικο" που σου εχει ξεφυγει,

Μην το ψαχνεις φιλτατε,Πατρινος ειναι ο ανθρωπος το 'χει το λλλαμδα. :D ;D

 

Νομιζω ειναι δυσκολο να πεις ενα κομματι που ενω οι στιχοι ειναι κλισε,δε "βγαινουν"ετσι.

Πρεπει να 'ναι αληθινοι και πιστευω οτι ειναι.

Ισως γι'αυτο δεν εχει αναγκη να διορθωσει και τις ατελειες,αυτες ειναι που μερικες φορες δινουν κατι παραπανω.

Μια γυναικαρα αμακιγιαριστη και με ανακετεμμενο μαλλι,δεν παυει να 'ναι γυναικαρα.

Δεν ειμαι καθολου του ειδους αλλα το κομματι μ'εστειλε.

Να 'σαι καλα ρε Καβαλιωτη!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Μια γυναικαρα αμακιγιαριστη και με ανακετεμμενο μαλλι,

 

 

 

 

Η αλήθεια είναι ότι και ο Παπαδόπουλας είναι συνήθως αμακιγιάριστος και με  ανακετεμμενο μαλλι.  :P ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι και ο Παπαδόπουλας είναι συνήθως αμακιγιάριστος και με  ανακετεμμενο μαλλι.  :P ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ξερω απ'αυτα-εμοιασα της μανας μου ;D ;D-γι'αυτο και το 'γραψα. ;D ;D ;D ;D ;D

Καλε,βγαινει αμακιγιαριστος και παιζει σε τοσο κοσμο.

Βαλε παιδι μου λιγο ριμελ,μια μασκαρα,κατι τελος παντων.

Αν δεν εχεις εσυ δανεισου απ'τη γυναικα σου οπως κανω κι εγω.

Ανδρες ειμαστε!!  :P;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ξερω απ'αυτα-εμοιασα της μανας μου ;D ;D-γι'αυτο και το 'γραψα. ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ειναι δυσκολο να πεις ενα κομματι που ενω οι στιχοι ειναι κλισε,δε "βγαινουν"ετσι.

Πρεπει να 'ναι αληθινοι και πιστευω οτι ειναι.

Ισως γι'αυτο δεν εχει αναγκη να διορθωσει και τις ατελειες, αυτες ειναι που μερικες φορες δινουν κατι παραπανω.

Προς στιγμην νομιζα οτι μιλατε για τον Παντελη Παντελιδη. ;D ;D Ετσι κι αυτος εκανε σουξε, γιατι ηταν αυθεντικος και οι στιχοι του ηταν αληθινοι και βγαλμενοι απ'τη ζωη. :P

 

pantelis_pantelidi_mesimeriani_meleti_synenteyxh.png

 

Περα απο την πλακα κι εμενα μου αρεσε, αν και δεν ειμαι φαν του "πχιοτικου Ελληνικου τραγουδιου". Αλλα το τραγουδι ειναι ωραιο οπως και να το κανεις. Οσο το ακουγα παντως σκεφτομουν πως θα εβγαινε με Αγγλικο στιχο...chin2.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς στιγμην νομιζα οτι μιλατε για τον Παντελη Παντελιδη. ;D ;D Ετσι κι αυτος εκανε σουξε, γιατι ηταν αυθεντικος και οι στιχοι του ηταν αληθινοι και βγαλμενοι απ'τη ζωη. :P

Aν σου πω οτι προσφατως ακουσα για τον Παντελιδη και εμαθα λεει οτι ειναι και πρωτη φιρμα.

Μειναμε πισω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι και ο Παπαδόπουλας είναι συνήθως αμακιγιάριστος και με  ανακετεμμενο μαλλι.  :P ;D ;D ;D ;D ;D

 

Πλασαρω στυλ-χτιζω καριερα ρε... :P

 

Οσο το ακουγα παντως σκεφτομουν πως θα εβγαινε με Αγγλικο στιχο

ΜΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!Πανω στην προσπαθεια να ξεχασω λιγο το ξενο ντιπ για ντιπ.Περπλ...

 

Φιλος...Οχι σκουπιδια και πλαστικα σε θαλασσες και θρεντ... :P ;D

 

Αστονα τον Τζιμπουρ.Παει 3 χρονια πισω.. ;D  ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μια γυναικαρα αμακιγιαριστη και με ανακετεμμενο μαλλι,δεν παυει να 'ναι γυναικαρα.

Δεν ειμαι καθολου του ειδους αλλα το κομματι μ'εστειλε.

 

 

 

 

Αμ πες μας χρυσή μου πως είσαι δικιά μας ,άντε κι αναρωτιώμουν τόσο καιρό ,είναι δεν είναι?  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου