Προς το περιεχόμενο

Ο τρόπος που το «Κεφάλαιο» ελέγχει την πολιτική εξουσία.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλάκα έκανα... απορώ που κανείς σας δεν το κατάλαβε... και τώρα εκθέτω τις πραγματικές μου απόψεις:

 

ΟΙ ΑΣΒΟΙ ΤΗΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ ΘΑ ΞΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΓΟΥΝΕΣ ΣΑΣ,

ΛΑΙΣΤΡΥΓΟΝΕΣ ΤΗΣ ΠΛΟΥΤΟΚΡΑΤΙΑΣ!!! ΑΑΑΑΑΡΓΡΓΚΚΚΚ!!!!

 

Και συμπληρώνοντας:

 

AΓΚΡΡΡΡ!! ΑΑΑΑΑΓΚΡΡΡ!! ΑΑΑΑΑΡΓΓΚΚΚΚ!!!!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατω το κεφαλαιο!

Κατω η πλουτοκρατια!

Ζητω ο λαος!

 

(τρεχοντας να προλαβει το Μοναστηρακι ανοιχτο για να παρει αμπεχωνο & ταγαρι.... για να τα φορεσει στη διαδηλωση γαι να ειναι "In" )

 

Πες τα ρε SF....Τώρα πλέον ποιο πολλα πρέπει να δώσεις για ρουχισμό για την πορεία...ούτε Armani να ήταν... Τι στο διάολο....

 

Ασε που είδα και το αλλο το ωραίο....Γαλλικό κολλεγίο στην πορεία με πανο για ελεύθερη παιδεία....(4000 Euro ο χρόνος και είναι απο τα φτηνά κολλεγια).....

 

Δεν θέλω να πώ ότι αν είχα τα λεφτά δεν θα πήγαινα..Αλλά μην το παίζουμε και επαναστάτες....Γιατί τελικά καταντήσαμε η γένια των Starbucks....

 

/o nemo ξεφεύγει απο το θέμα εν βρασμω ψυχής.../

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να πώ ότι αν είχα τα λεφτά δεν θα πήγαινα..Αλλά μην το παίζουμε και επαναστάτες....Γιατί τελικά καταντήσαμε η γένια των Starbucks....

 

Έναν iced americano black παρακαλώ! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά σε αυτό που είπα έχω άδικο;

 

Πάντως αυτό δεν είναι πρόβλημα των ημερών μας.

Και εκείνες τις εποχές της αρχαίας αθηναικής δημοκρατίας που έχουμε εξιδανικεύσει τα ίδια γινόντουσαν.

 

Και ποιος πιστεύεις ότι θα μπορούσε ποτε να υλοποιήσει όλα αυτα τα "αν" που λες στο τέλος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε που είδα και το αλλο το ωραίο....Γαλλικό κολλεγίο στην πορεία με πανο για ελεύθερη παιδεία....(4000 Euro ο χρόνος και είναι απο τα φτηνά κολλεγια).....

 

μου θυμιζεις τους συμαθητες μου στο σχολειο (πηγαινα,με υποτροφια βεβαια γιατι που να βρει τα λεφτα ο μπαμπακας μου,στο ακριβοτερο ιδιωτικο σχολειο της Αθηνας.. :oops: ) ηταν ΟΛΟΙ κουμμουνιστες.. :roll: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου