Προς το περιεχόμενο

Ναρκωτικά και Rock n roll


Love_Peace

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Panos, ειλικρινα φοβαμαι την αντιδραση σου οταν καποτε σταματησεις το "μαυρο" και δεις τα πραγματα αλλιως. Φοβαμαι μη την παθεις και συ σαν τους Τζαμαϊκανους στο γνωστο ανεκδοτο με τη Reggae....chin2.gif

 

Στην ηλικία σου...κάνε μία εντριβή καλύτερα!

Ποια ηλικια μου βρε Marathon?...eeee.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ποια ηλικια μου βρε Marathon?..

Άσε φίλος...βρήκα ποιός είναι ο πανολύδιος!!!!! ;D ;D

http://www.protothema.gr/greece/article/313847/kriton-arsenis-i-kuvernisi-hrisimopoiei-ti-dolofonia-fussa-gia-na-katastrepsei-ta-dasi/

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Άσε φίλος...βρήκα ποιός είναι ο πανολύδιος!!!!! ;D ;D

http://www.protothema.gr/greece/article/313847/kriton-arsenis-i-kuvernisi-hrisimopoiei-ti-dolofonia-fussa-gia-na-katastrepsei-ta-dasi/

Καλά... Τον τύπο τον ξέρω...

 

Είναι, το λιγότερο παράλογος, το περισσότερο άστο...

 

Και είναι (ήταν?) ευρωβουλευτής ρε φούστη μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ωραίες γνωριμίες έχεις μαέστρο....

τι να πω τώρα; Ντροπή μου...

 

(Δεν τον ξέρω προσωπικά, αλλά τον είχα στο φατσοβιβλίο να μου σπαέι τα αρτίδια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν θυμαμαι καλα, αυτος ο βλαμμενος ειναι ευρωβουλευτης με το ΠΑΣΟΚ, σωστα? Σε ποιο γυμναστηριο τον γνωρισε αυτον ο Γιωργακης? Στο ιδιο που γνωρισε και την Μπιρμπιλη? ;D

Αν παλι θυμαμαι καλα, αυτο το σουργελο εχει παραιτηθει απο το ΠΑΣΟΚ αλλα οχι απο ευρωβουλευτης. Χαζος ειναι? Που θα ξαναβρει τοσα χιλιαρικα το μηνα?

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

  Θέλω να ελπίζω ότι τα ναρκωτικά δεν αποτελούν πηγή έμπνευσης... εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η ενέργεια-διάθεση-εκρηκτικότητα που έχουν οι περισσότεροι (και κάτω και ανω των 50) καλλιτέχνες στις LIVE εμφανίσεις τους..! Δεν ξέρω αν γίνεται σε μια τέτοια ηλικία να είσαι τόσο υπερκινητικός, όσο και να γυμνάζεσαι. Δεν λέω ότι παίρνουν απαραιτήτως ναρκωτικά...

 

  Πάντως το ότι εγώ που αντε να παίξω σε ...20 άτομα μπροστά, χρειάζομαι 1-2-3 ποτάκια  :P  για να το ευχαριστηθώ (και για να βελτιώσω την σκηνική..παρουσία μου  :P ). συνηγορεί στο ότι οι μεγάλοι όλο και κάτι θα κάνουν, αντίστοιχης κλίμακας... Δεν πιστεύω ότι ο πενηντάρης ροκάς ξυπνάει, διαβάζει μια εφημερίδα, πίνει ένα τήλιο και πάει να παίξει σε 20.000 άτομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αμφιβολίες και για τα 2 κοκκινισμένα... ;D

 

Εσεις αδυναμοι ανθρωποι,με διωξατε.

Μια φορα φευγω απο αυτο το φορουμ και δεν ξαναγυριζω.

 

Only those that want to rob you,make mystery of things.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά που έπαιζα σε συναυλίες, πριν βγω έπινα κανά κιλό ναρκωτικά, τώρα που έκοψα τα λίβε πίνω συνέχεια απ το πορνό μέχρι το βράδυ .

Με εμπνέουν τα ναρκωτικά, άμα δεν τα πιω ,δεν μπορώ να παίξω μουζική .

Τα ναρκωτικά δίνουν ενέργεια και ευεξία , ειδικά τα εξαρτησιαγώνα σε ανεβάζουν τα σρεντ, μαζί και τα τσάκρα, αλλά οι σοφοί γκουρού δεν το διαδίδουν αυτό, το αφήνουν επτασφράγιστο μυστικό για τους καλά μυημένους.

Έχω τον ίδιο γκουρού με τον Κιθ Ρίτσαντς , τον Δαλαλάι Λάμια

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστέυω ότι τα ναρκωτικά παίζουν ρόλο και στην εμπνευσή και στο τρόπο που αντιλαμβάνεσαι την  μουσική(που ακούς και παίζεις)μιας και αυτή είναι η δουλεία τους,να διαστρεβλώνουν την πραγματικότητα την διάρκεια που τα πέρνεις ,γιαυτό και θα έλεγα είναι διαδεδομένα στο χώρο της μουσικης ή του ροκένρολλ ας πούμε καλύτερα.Επίσης με μια έννοια έχουν συνδιαστεί με τον αλήτικο και αντισυμβατικό τρόπο ζωής,πράγμα γοητευτικό σε μικρότερες ηλικίες(εκεί που αρχίζουν όλα).

Ούτε έγω πιστέυω ότι σε ένα τουρ με σχεδόν καθημερινά shows παλέυεται με ένα τήλιο.Εδώ μια πρόβα κάνεις για κάνα τρίωρο και μετά για να πέσεις θες κανά δυο ποτά(εγώ τουλάχιστον το παθαίνω).Μην ξεχνάμε και την διάκριση μεταξύ σκληρών και μαλακών.Αλλο να πίνεις κανα μπάφο και να παίζεις καμια πενιά και άλλο να πρέπει να πιεις για να μπορέσεις να πιάσεις το όργανο στα χέρια,η να δέσεις τα κορδόνια απο τα παπούτσια σου.Είναι μεγάλη διαφορά.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου