Προς το περιεχόμενο

Kώστας Μυλώσης-''Φύγαν τα χρόνια'' Filmed by Lakis Kallianides


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως παντα ωραια δουλεια Λακη!!

επιμερους σχολια:Ο κιθαρας κενταει!!!

Παπαδοπουλε και μπασιστας &πληκτρας ;

Λακη ποτε με το καλο ο γαμος;; (μπαγασα ;D ;D ;D ;D ;D)

Το βιντεο εξαιρετο !!!Η μαντρα με τα αυτοκινητα νομιζω εχει ξαναχρησιμοποιηθει σε αλλο Nord Greece western ;; Η φωνη του τραγουδιστη ωραια και τα λεει κιολας ο φωτεινος τυπος!(Μυλωσης δηλαδη) 8)

Για το κομματι : ειναι ενα τυπικο ευχαριστο Ελληνικο ποπ κομματι!!!Αλλο αν οι κιθαρες ποζεραρουν ...!!!!!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Μπα, Περικλή εγώ παντρεύτηκα την τέχνη. :P ;D

 

Η μάντρα είναι ενός πολύ καλού πελάτη-φίλου, και με αφήνει να αλωνίζω. :D

 

Φυσικά δεν διάλεξα τυχαία το νεκροταφείο με τις BMW, γιατί οι αδυναμίες ΔΕΝ κρύβονται. 

 

Εγώ όταν πρώτο-άκουσα το κομμάτι (σε ένα καταπληκτικό mastering του «δικού μας» digisilence), νόμισα ότι έπαιζε ο βάις.  ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο'που και να το πιάσεις το κομμάτι κεντάει!

Μουσική? Παραγωγή? Βίντεο? Μπράβο σε όλους παιδιά! Τιμή μου που μπορώ να σχολιάσω και να ακούσουν την άποψή μου οι συντελεστές μόνο αυτό!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολο και ανεβαινει το επιπεδο των βιδεων!

 

πολυ καλη δουλεια!

 

το κομματι τωρα δεν με τρελανε αλλα ο Κωστας παιζει απιστευτες κιθαρες!

 

καλη συνεχεια guyz!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Radio friendly και με όλα τα στοιχεία για να γίνει χιτούκλα.

Καλή επιτυχία παιδιά.

Τι θα γίνει βρε Λάκη με αυτό το παιχνίδι που ονομάζεις ντράμσετ; Δεν βλέπεις ότι χαλάει όλο το vibe; ;D (σιγά που δεν θα στο 'λεγα!).

 

Που θα πάει, θα κατέβει προς τα μέρη μας και θα μας σκηνοθετήσει και εμάς. Προς το παρόν ότι κάνει ο Χάρης με το «μανιετόφωνο» του  ;D ;D ;D

Τίποτα δεν θα ξανακάνω έτσι για να μάθεις! Και κάτσε να περιμένεις τον Λάκη απ' τον παγωμένο βορά! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλό κομμάτι και βίντεο!

συγχαρητήρια παίδες!

 

(να παρατηρήσω μια μικρή καθυστέρηση της εικόνας σε σχέση με τον ήχο ή το έκανε μόνο σε μένα??)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Nik ....χαλάρωσε :P ;D

 

Να σαι καλα παιδί' μ Σάκη!

 

Χάρη , αν ήταν στο χέρι μου , στο κλιπ δεν θα υπήρχαν ούτε καν αυτά (βαριόμουν  να κουβαλήσω και τον καφέ που είχα στο χέρι).

Τα πήρε ο ΠαπαδόπουλΑς μόνος του και τα φόρτωσε στο αμάξι. ;D ;D ;D

 

Εγώ κουβάλησα μόνο το hi-hand stand , γιατί με χτύπησε στο φιλότιμο.  :P

 

@ hot_sauce  Μπορεί να είναι θέμα  bandwidth και κάνας firefox .

Ο Σταύρος όταν το είδε στο laptop του την πρώτη φορά έφριξε. 

Τα κάνει καμία φορά αυτά το Youtube, ειδικά αν δεν βλέπεις το video μέσα από το youtube.

Πάντως το κανονικό οβίδεο δεν έχει τέτοιο θέμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Τι θα γίνει βρε Λάκη με αυτό το παιχνίδι που ονομάζεις ντράμσετ; Δεν βλέπεις ότι χαλάει όλο το vibe; ;D (σιγά που δεν θα στο 'λεγα!).

Τίποτα δεν θα ξανακάνω έτσι για να μάθεις! Και κάτσε να περιμένεις τον Λάκη απ' τον παγωμένο βορά! ;D

 

Έλα, πες του κάτι... Πράγματι θέλει ένα γενναίο update στο σετ- τουλάχιστον στα κλιπ. Δείχνει πολύ «λίγο». Πρέπει να τον «προτρέψουμε» να αναβαθμιστεί. Εξάλλου μην ξεχνάς ότι ο Λάκης μας θέλει λίγο «κούνημα»- θυμήσου το ψηστήρι για να σουτάρει το προηγούμενο μπά(ζ)σο και να περάσει στην σημερινή «πγιότητα» που παρουσιάζει στα κλιπ του  ;D

 

Όσο για σένα βρε, να μην ξανακάνεις τίποτα. Θα κατέβει ο σκηνοθέτης από τα βόρια και θα κάνουμε κλιπάρα στα Τουρκοβούνια. Σιέρα Μάντρε θα το κάνει να φαίνεται- με τρικάμερο, γερανό, steady cam, ελικόπτερο και όλα τα καλά  ;D  

 

Υπερπαραγωγή λέμε...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο LK όλο με με τις μετριοφροσύνες του πια   >:(

Γιατί να χαλαρώσω μίστερ? Τέτοια παραγωγή σε ποπ ροκ κομμάτι βλέπεις κάθε μέρα? Και δε το λέω με υπερβολή επειδή στο μαγαζί εγώ VH 1 MAD και MTV παίζω και θα μπορούσε να σταθεί άνετα μέσα στο πρόγραμμα και σε σχέση με άλλα σαχλοβίντεο που είναι mainstream είναι μίλια καλύτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε τέρρυ, αν είχα χώρο......58" bass drum θα παιρνα....τόμυ λής θα γινόμΑν! ;D ;D ;D

 

Α, και με το Χάρη τα συμφωνήσαμε (σαν τις συμμορίες) .

Εγώ σουτάρω από τα Τέμπη και πάνω, και αυτός από κάτω. ;D ;D

 

Αν κάτσει δουλειά στη Λάρισα, κάνομε δικάμερον.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου