Προς το περιεχόμενο

Kώστας Μυλώσης-''Φύγαν τα χρόνια'' Filmed by Lakis Kallianides


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Αυτός ο LK όλο με με τις μετριοφροσύνες του πια   >:(

 

 

Μη μου θυμώνεις ρε...μαζί σου είμαι!  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α, και με το Χάρη τα συμφωνήσαμε (σαν τις συμμορίες) .

Εγώ σουτάρω από τα Τέμπη και πάνω, και αυτός από κάτω. ;D ;D

 

Αν κάτσει δουλειά στη Λάρισα, κάνομε δικάμερον.  :P

;D

 

Έτσι. We've marked our territory!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελωδικό, με πιασάρικο ρεφρέν, εξαιρετικές κιθάρες αλλά και κλασσική ελληνική 90ίλα γεγονός που δεν ξέρω κατά πόσο θα βοηθήσει όσον αφορά το airplay ή/και όποια εμπορική επιδίωξη. Αν δε μας ενδιαφέρουν αυτά, μια χαρά.

 

Κλιπ ζόρικο και μπάτζετ, δηλαδή όπως πρέπει. Καλλιανίδης παραδίδει σεμινάρια άνεσης, Παπαδόπουλος έχει βγει από 70's road movie χαλαρά και σας έκανε τη χάρη να παίξει κι ένα μπάσο απάνω στ' αμάξι. Ωραιότατο και το υπόλοιπο team.

 

Μπράβο παίδες.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάρα πολύ όμορφη δουλειά από τον Λάκη,αρχίζει και μας κακομαθαίνει!Το κομμάτι ωραίο,μπορεί πολύ εύκολα να γίνει hitάκι.Το μόνο ''αρνητικό'' για το προσωπικό μου γούστο ήταν τα κιθαριστικά μέρη (leads,solos) και αυτό γιατί το style του Βρεττού δεν είναι του γούστου μου!Overall,πάρα πολύ καλό το αποτέλεσμα!!Και εις ανώτερα!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αφού ξέρεις ΣπύρΩς…μόνο ποζεριλίκια είμαι. ;D ;D ;D ;D

 

Μπίλλ, θα σου πω κάτι , έτσι όπως το βίωσα.

Φυσικά, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Να καταλάβεις εγώ βαριέμαι τα σόλο στην κιθάρα, ακόμα και αν είναι μισή νότα αλά keith Richards ;D ;D (βασικά βαριέμαι την κιθάρα, όπως και να χει  :P :P).

 

Αλλά , όταν είδα τον Κώστα στο μισό μέτρο να παίζει…είναι άλλη φάση από κοντά όπως και να το κάνουμε  ;D ;D.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελωδικό, με πιασάρικο ρεφρέν, εξαιρετικές κιθάρες αλλά και κλασσική ελληνική 90ίλα γεγονός που δεν ξέρω κατά πόσο θα βοηθήσει όσον αφορά το airplay ή/και όποια εμπορική επιδίωξη.

 

Ψες το βράδυ, ανάμεσα σε κάτι σόβλικες και μερικές μπύρες-μπλιαχ, αλλά τι να κάνω με πήγαν σε σοβλακερί χωρίς τσίπουρο-έμαθα πως υπάρχει και μια άλλη εκδοχή του άσθματος, δεν μας τη βάζεται ωρε παλουκάρια ΛΚ-Ελευθεροκ κλπ ? Άκουσα πως έχει εντελώς διαφορετική προσέγγιση

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαμαει το βιδεων  8) 8) 8) 8)

Πως το έκανες το κολπάκι στην αρχή με την κάμερα κάτω από το αμάξι .Λάκη με έστειλες κανονικά .................... ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο creepy η σκηνη με την κοπελα να γερνει στον ώμο του οδηγου, και ο καμεραμαν να καθεται στο πίσω καθισμα ;D

 

Πολύ καλή δουλειά, και είναι ωραίο να βλέπεις σε ενα βίντεο διαδικτυακους και διαζωσιακους ;D φίλους να συμπραττουν :D

 

Ευγε 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@παράγκα.....what?  ;D

@Theod....ναι την βάλαμε κάτω στο δρόμο και πέρασε από πάνω, αλλά δεν ήταν αυτό το δύσκολο (σιγά πήγαινε και το τρέξαμε μετά στο ποστ προντάκτιον  ;D)....το δύσκολο ήταν να συνεννοηθούμε με τον Παπαδόπουλο για το πλάνο....μιας και επί ένα τέταρτο λέγαμε το ίδιο, αλλά με άλλα λόγια  :P

 

@Νικ, Δεν κοιτούσα τι κάνουνε είχα κλειστά τα μάτια  :P ;D ;

 

Σας φχαριστάμε μπάι δε γουέι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@παράγκα.....what?  ;D

 

 

Εσύ το αναφέρεις σε πιο πίσω σελίδα του νήματος και αργότερα το διασταύρωσα και από άλλον .

Ομπρός λοιπόν μολογάτε  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου