Προς το περιεχόμενο

Φτιάξτε μόνοι σας τα Τύμπανα των ονείρων σας


pk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος!

Tο λάδι είναι εύκολο και δίνει καλά αποτελέσματα. Μπόλικα χέρια με ένα καλό Tung ή Danish νομίζω ότι φτάνουν, και δεν θα χρειαστείς διαφανές βερνίκι.

 

Αν δεν βαριέσαι, πάρε μερικές φωτογραφίες κατά τη διάρκεια της διαδικασίας - τρύπημα, φινίρισμα, συναρμολόγηση κ.λπ. Θα έχει πολύ ενδιαφέρον (και θα ήθελα να το είχα κάνει και εγώ, αλλά όταν έφτιαξα τα δικά μου δεν είχα ψηφιακή μηχανή...).

 

Καλή επιτυχία.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε haris Θα το κάνω, και μάλιστα σκέπτομαι μετά να το δώσω και σε όσους ενδιαφέρονται να το δοκιμάσουν, και να μας πουν την γνώμη τους, και αν αξίζει τον κόπο να το κατασκευάσουν

Σε ευχαριστώ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πλήρως.....Όπου και να ρωτήσεις τα καλύτερα θα σου πούν..και..επειδή και εγώ πριν αγορασω απο thomann είχα τους ίδιους ενδοιασμούς....σου λέω ότι έχει τρomerό servce....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oχι μην αγοραζεις ΠΟΤΕ απο το "ντερνετ"! :lol:

Δεν βλέπεις ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ?

Θα σου "κλεψουν την καρτα",θα βιασουν τη γυναικα σου & θα πουλησουν σκλαβους τα παιδια σου στη Σαουδικη Αραβια οπου θα κατεβαζουν χουρμαδες απο τα δεντρα 23 ωρες την ημερα... :lol:

επισης θα σου παρουν το σπιτι και το αυτοκινητο.. :lol: :lol:

(και θα σου κλεψουν και το κινητο... :D )

 

''ντερνετ"? 8O

 

φτου κακα...ΜΑΚΡΙΑ!!!!

 

:lol: :lol:

 

Πλακα κανω βεβαια ειναι απολυτως αξιοπιστο (το μεγαλυτερο μαγαζι μουσικων οργανων στην Ευρωπη)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου