Προς το περιεχόμενο

Χαλασε η πεταλιερα και δεν υπαρχει Λυση!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στη παρεα!

Χαλασε η πεταλιερα η zoom g7 1ut την εχω ανοιξει, εχω μετρησει διαφορα, εψαξα για σκασμενους πυλνωτες, αλλα κατι δεν παει καλα και δε μπορω να το βρω...

 

Το κακο ειναι οτι αυτη τη κυριακη, την ερχομενη πεμπτη και τελος του μηνος εχω live και δεν υπαρχει ουτε πεταλακι σαν back up!

 

Για πειτε λυσεις?

 

Παω για καινουρια συντομα να προλαβω τη κυριακη?

και αν ειναι ετσι για ποια??

Line 6 hd 400?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, εγω θα την παω αυριο το πρωι απο την παιανια στο σερβις του νακα και οτι γινει.

 

Απο φιλο εχω εναν με ενα eleven, ισως του το ζητησω για τη κυριακη.

 

τροφοδοσια τσεκαρα, 17v περνουν κανονικα μεσα, αλλα καπου χανετε και δεν μπορω να καταλαβω!! 198074598375 φισες εχει το ριμαδι!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε βγάλεις άκρη, και είσαι Αθηνα, ευχαρίστως σου δανείζω το pedaltrain με τα πεταλια μου.

Δεν εχω wah και volume. Όλα τα αλλα effects υπάρχουν.

Στειλε pm αν δεν εχεις άλλη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε βγάλεις άκρη, και είσαι Αθηνα, ευχαρίστως σου δανείζω το pedaltrain με τα πεταλια μου.

Δεν εχω wah και volume. Όλα τα αλλα effects υπάρχουν.

Στειλε pm αν δεν εχεις άλλη λύση.

 

Dino σε ευχαριστω για τη προσφορα σου, αυτη τη κυριακη θα δουλεψω το eleven του φιλου και λογικα απο βδομαδα θα εχω βγαλει ακρη με το τι να κανω.

Σ'ευχαριστω παντως πραγματικα, να'σε καλα!

 

Παρεπιπτοντως δοκιμασα την hd 400 και πραγματικα αυτη η line6 πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dino σε ευχαριστω για τη προσφορα σου, αυτη τη κυριακη θα δουλεψω το eleven του φιλου και λογικα απο βδομαδα θα εχω βγαλει ακρη με το τι να κανω.

Σ'ευχαριστω παντως πραγματικα, να'σε καλα!

 

Παρεπιπτοντως δοκιμασα την hd 400 και πραγματικα αυτη η line6 πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες...

 

 

Ok my friend

Αλήθεια, που θα παίξεις την Κυριακη, αν επιτρέπεται να ρωτήσω.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου