Προς το περιεχόμενο

Ελληνική έκδοση Thomann!!!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ενα κανονικοτατο μαγαζι ειναι με τιμες πολυ καλυτερες του θωμα !!! (εχω ψονησει ο ιδιος προσωπικα με αποδηξεις ολα κομπλε !!!) γιατι να μην ψωνησω απο εκει δεν καταλαβαινω γιατι οταν μιλαμε για thom.ή νακα και λοιπα δεν υπαρχει προβλημα και με το note2 γινεται θεμα.Αντι να γουσταρουμε που εχουμε στην ελλαδα φθηνα μαγαζια τα κραζουμε ? Οσο για τις γνωσεις του δεν τον/τους γνοριζω προσωπικα αλα νομιζω οτι δεν εχουν σχεση με τις τιμες !!

(αν και με διάφορα προβληματα με εξυπηρετησαν τηλεφωνικα!κατι που με το θωμα δεν γινεται και για καποιον που δεν μπορει να εχει ιντερνετ και να εχει ενα noiz στη διαθεση ανα πασα στιγμη ειναι καλο πιστευω)

τεσπα αυτα

 

Φίλε antony χωρίς να διαφωνώ στο γεγονός οτι υπάρχουν μαγαζιά με πολύ καλές τιμές, πιστεύω οτι αυτά ειναι η εξαίρεση και όσοι κράζουν τα μαγαζιά στην Ελλάδα δν κράζουν την εξαίρεση αλλά τον κανόνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγκεκριμένα σήμερα παρέλαβα τα TASCAM VL-X5 και δύο καλώδια.

 

ΦΙλε μου μόλις πήρες τα καλύτερα μόνιτορ της κατηγορίας ως 500 ευρώ.Ευγε!

Οσο για τον thomann εχει σημασία το ότι εβαλε την ελλάδα.Καταρχάς οι τιμές είναι φθηνότερες με την προσφορά των 300 ευρώ. Δευτερων τα 20 ευρώ ταχυδρομικά ισχύαν μέχρι 20 κιλά αλλά αν δεν κάνω λάθος τώρα είναι 20 ευρώ ανεξαρτήτως βάρους παραγγελίας. Και πολλά πολλά άλλα.

Οσο για φθηνότερα,όχι ,δεν υπάρχει.Και πλέον δεν υπάρχει και με διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν γνωρίζω λεπτομέρειες και αντιδρώ με βάση αυτά που λέτε, σταματάω τη κουβέντα για το note2. Με ενόχλησε η βιτρίνα ενός ανοικτού forum πίσω από ένα μαγαζί, πόσο μάλλον όταν αυτό δεν αναφέρεται.

 

Μακάρι να είναι όπως (τελικά) τα λέτε, αυτό εξ'άλλου θέλουμε όλοι: demo με ποικιλία, χαμηλές τιμές, σεβασμός και υποστήριξη.

 

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Απ οτι καταλαβα υπαρχει μια μικρη κοντρα :D :D

 

Και οι 2 κύριοι (ο ενας του συγκεκριμμένου forum και ο άλλος του καταστήματος audiomtc ή όπως αλλιώς θα ονομαζεται κατα καιρούς) είναι μοναδικές εξαιρέσεις που διαγράφηκαν από το Noiz διότι αντίθετα με τους κανονισμούς μας αντι να βοηθούν τους ανύποπτους ερωτώντες, μάζευαν πελατεία.

 

Και συνεχίζουν να το κάνουν απ' ότι βλέπω.

Ας το κάνουν, αλλά όχι από εδώ μέσα και ας το κάνουν για όσους έχουν μαύρα μεσάνυχτα και περιμένουν ημιμαθείς γκουρού να τους φωτίσουν.

 

Το Noiz δεν θα είναι βήμα ή link προβολής για κάτι που δεν συνάδει με την δεοντολογία του ενώ δεν ταυτίζεται με κανέναν έμπορο. (έλληνα ή ξένο)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Noiz δεν θα είναι βήμα ή link προβολής για κάτι που δεν συνάδει με την δεοντολογία του ενώ δεν ταυτίζεται με κανέναν έμπορο. (έλληνα ή ξένο)

 

Οκ .......τοτε ας δινουμε συνεχεια link thomann και ας ανοιγουμε thread με το αν κλανει ο thomann ' date='ο Αγελλοπουλος και το Ελληνικο σημαιακι ......αν και το νοιζ δεν ταυτιζετε με Ελληνες ή [b']Ξενους[/b] εμπορους. :roll:

 

Ζηταω συγνωμη απο τους συνφορουμιτες που προσπαθησα να τους βοηθησω και να παιρνουν τα πολυτιμο gear τους με καλες τιμες απο Ελλαδα.....απ'οτι βλεπω Germany is the way!

 

Ας ζητησει συγνωμη και o AntonyPath και o Thkioups που πηγαν να διαφημησουν εναν Ελληνα εμπορο που θελει να βγαλει λεφτα απο τα Αθωα μελη του νοιζ!

Ακου εκει Ελληνας εμπορος..... :lol: :lol: Αισχος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Noiz δεν θα είναι βήμα ή link προβολής για κάτι που δεν συνάδει με την δεοντολογία του ενώ δεν ταυτίζεται με κανέναν έμπορο. (έλληνα ή ξένο)

 

Οκ .......τοτε ας δινουμε συνεχεια link thomann και ας ανοιγουμε thread με το αν κλανει ο thomann ' date='ο Αγελλοπουλος και το Ελληνικο σημαιακι ......αν και το νοιζ δεν ταυτιζετε με Ελληνες ή [b']Ξενους[/b] εμπορους. :roll:

 

Ζηταω συγνωμη απο τους συνφορουμιτες που προσπαθησα να τους βοηθησω και να παιρνουν τα πολυτιμο gear τους με καλες τιμες απο Ελλαδα.....απ'οτι βλεπω Germany is the way!

 

Ας ζητησει συγνωμη και o AntonyPath και o Thkioups που πηγαν να διαφημησουν εναν Ελληνα εμπορο που θελει να βγαλει λεφτα απο τα Αθωα μελη του νοιζ!

Ακου εκει Ελληνας εμπορος..... :lol: :lol: Αισχος!!

 

OLEEE!!! eha!! (με κάλυψες πλήρως)

Έπεσα σε βαρύ αμάρτημα, το παραδέχομαι, ζητώ συγνώμη.

Πάμε να αυτοφραγγελοθούμε Ζakk!!

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Ας ζητησει συγνωμη και o AntonyPath και o Thkioups που πηγαν να διαφημησουν εναν Ελληνα εμπορο που θελει να βγαλει λεφτα απο τα Αθωα μελη του νοιζ!

Ακου εκει Ελληνας εμπορος..... :lol: :lol: Αισχος!!

 

Δηλαδή τι είναι; Ερυθροσταυρίτης;

 

Φίλε μου, οι έμποροι έχουν μια σαφή θέση στο Noiz.

 

Στα banners.

 

Για να ξέρει ο κόσμος ότι πρόκειται για διαφήμιση.

Όχι μέσα στο φόρουμ πλασάροντας την πραμάτια του.

Λέμε την άποψη μας σαν ιδιώτες που δεν έχουν οικονομικό συμφέρον και διαπλεκόμενα συμφέροντα.

 

Όταν ο Χ έμπορος θα παραπλανήσει κάποιον από εδώ μέσα θα έχουμε την ίδια στάση.

 

Προφανώς η τακτική μας δεν σου αρμόζει.

Δικαίωμα σου και όποιου άλλου συμφωνεί.

Μη συνεχίζεις όμως γιατί δεν θα το ανεχτώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραπλανησα καποιον? εγω?

 

Τι μου το λες εμενα?

Εγω συμφωνω μαζι σου ,και λεω την γνωμη μου στο φορουμ!Δηλαδη οταν λεμε οτι "Ο Ντουκας εφερε αυτο και το αλλο" δεν ειναι διαφημηση??Δεν διαφημιζω τα συμφεροντα μου :? :?

 

Και δε μου λες ? Οταν λες να μην συνεχισω ετσι? Τι ακριβως εκανα?

Δεν νομιζω οτι μπορεις να απαξιωνεις ετσι εναν 20χρονο Κιθαριστα,ηχοληπτη που εχει κοινο σκοπο με ολους τους αλλους εδω μεσα,να μαθει ,να παρει,να δωσει γνωσεις και να μοιραστει εμπειριες! Γιατι κατηγορεις εμενα για τα παιχνιδια του εμποριου?

 

Αμα ενοχλω το forum και ειναι απειλη γι'αυτο, επειδη προτεινω εναν εμπορο που δεν χωνευεις πες μου εσυ και ολοι οσοι εχουν παραπονο να σταματησω να γραφω και να ειμαι ενας απλος θεατης!

 

Τα εχουμε πει αυτα yameth μεσω π.μ αλλα ειναι καλο να τα βλεπουνε και οι αλλοι......

Αμα σε ενοχλουν 'η σε προσβαλουν αυτα που λεω ,σβησε το ποστ,κλειδωσε το θεμα,καψτο κανε οτι θες ,αρκει να μιλαμε δικαια για ολους και να ισχυουν τα ιδια για ολους .....αμα μιλαμε για εμπορους να μιλαμε για νακα,στολλα,ντουκα,ζοζεφ,musicorama,note2,THOMANN και ολους!

Οταν μιλαμε για μπαλα να μην μιλαμε μονο για τον Ολυμπιακο ,αλλα και για την ΑΕΚ,Παναθηναικο,Ηγουμενιτσα,Κερκυρα,Ανω Χαλκιδωνα και για ΟΛΕΣ τις ομαδες.!

 

Αυτα απο εμενα ,

Συγνωμη για την αναταραχη που προκαλεσα στην ομαλη λειτουργεια του φορουμ .....Υγεια πανω απ'ολα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δέχομαι σαν ελαφρυντικό το νεαρό της ηλικίας σου, γιατί απλά δεν καταλαβαίνεις τι γίνεται. Φυσικά δεν αναφέρομαι σε σένα.

Παραπέρα το φόρουμ, που είναι σε κοινή θέα, δεν έχει λόγο παρακολούθησης της "αντιπαραθεσης" μας. :)

Υπάρχουν τόσα στοιχεία όσα χρειάζονται για να βγάλει κανείς τα συμπεράσματα του.

Αν δεν καταλαβαίνεις κάτι υπάρχουν και τα pm.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω εδώ να διευκρινήσω κάτι. Και θα πώ και τα πράγματα με το όνομα τους

 

Ο thomann έχει διαφημηστεί μέσα σε αυτό το φόρουμ με τον τρόπο που όλοι οι έμποροι εύχονται να μπορούσαν να διαφημηστούν! WORD OF MOUTH. Το καλύτερο μεσο. Εσύ απλά κάνεις σωστά τη δουλειά σου, ευχαριστείς τους πελάτες σου και απολαμβάνεις την θετική δημοσιότητα!

 

Επίσης με τον ίδιο τρόπο διαφημήστηκαν και κάποιοι εγχώριοι έμποροι που κάνουν σωστά τη δουλειά τους, όλοι όσοι ξέρουν ποιοι είναι αυτοί τους εκτημούν και τιμούν την προσπάθεια τους και ψωνίζουν από αυτούς.

 

Ποτέ κανένας εκπρόσωπος από το Thomann κ.α. μεγάλα οnline stores ή κάποιος σωστός Έλληνας έμπορος δεν μπήκε μέσα στο φόρουμ προσπαθόντας να ψαρέψει πελατεία, όπως έκαναν οι κύριοι που αναφέρονται ποιο πάνω.

 

Αυτό αποτελεί μέσο μαύρης διαφήμησης και δεν θα γίνει αποδεκτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου