Προς το περιεχόμενο

Ελληνική έκδοση Thomann!!!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Το γράφω οτι ΔΕΝ υπάρχει τιμοκατάλογος κ.λ.π στο site

2. Εχω ψωνίσει από το συγκεκριμένο μαγαζί και έχω πολύ θετική εμπειρία

(εξυπηρέτηση, φιλική διάθεση, καλές τιμές)

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν κατάλαβες φίλε μου. Το θέμα δεν είναι ότι ΔΕΝ έχει τον τιμοκατάλογο αναρτημένο στο site. Αν το Noiz ελεγχότανε ή συνεργαζότανε με το Χ μαγαζί, ξέρεις τι πωλήσεις θα έκανε; Ξέρεις με τι εύκολο τρόπο μπορείς να ψαρέψεις κόσμο από ένα forum το οποίο ελέγχεις; Το πρόβλημα είναι ότι ΔΕΝ το αναφέρει.

 

Επιπλέον, τι διαφορά έχει να στείλω mail εκεί που είπατε, από το να στείλω στο [email protected]; Το μαγαζί βιτρίνα δεν έχει. Demo έχει; Μπορείς να πας και να δοκιμάσεις μηχανήματα και όργανα ή κάνει μόνο "box moving", παραγγέλνεις και στα φέρνει; Προσπαθώ να καταλάβω :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις με τι εύκολο τρόπο μπορείς να ψαρέψεις κόσμο από ένα forum το οποίο ελέγχεις;

 

Ξέρεις με τι εύκολο τρόπο μπορείς να ψαρέψεις κόσμο από ένα forum το οποίο ΔΕΝ ελέγχεις;

 

:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κανονικο μαγαζι ,με ταμπελα,αποδειξεις ,εγγυησεις,demo (μικρο ακομα γιατι ειναι καινουργιο μαγαζι)

Τo site αυτο προυπηρχε αρκετο καιρο.....φορουμ ειναι και δεν ψαρευει κοσμο.....και εγω αυτη την απορια ειχα στην αρχη αλλα μου εξηγησε ο μαγαζατορας.....

Απλα θα "Δανιστει" το χωρο του site να το πουμε με απλα ελληνικα και θα γινει onlinestore !

 

Και αυτο γιατι ο αυτος που εχει το site ειναι φιλος με αυτον που εχει το μαγαζι και εβγαλε το μαγαζι με την ιδια Επονυμια!Sorry αλλα ειπα βλακεια πριν οτι το site το εχει ο ιδιος ποθυ εχει το μαγαζι...δεν ισχυει αυτο!

Ειναι σαν να πει στον yameth ο κολλητος του "ανοιγω μαγαζι θες να κανουμε στο noiz ενα onlinestore?"

 

Πως αλλιως να το πω δεν ξερω :roll: Οποιος γνωριζει το μαγαζι ας βοηθησει..... :lol:

 

Gerasime με φοβιζεις μερικεσ φορες το ξερεις? :? :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβες φίλε μου. Το θέμα δεν είναι ότι ΔΕΝ έχει τον τιμοκατάλογο αναρτημένο στο site. Αν το Noiz ελεγχότανε ή συνεργαζότανε με το Χ μαγαζί' date=' ξέρεις τι πωλήσεις θα έκανε; Ξέρεις με τι εύκολο τρόπο μπορείς να ψαρέψεις κόσμο από ένα forum το οποίο ελέγχεις; Το πρόβλημα είναι ότι ΔΕΝ το αναφέρει.

 

Επιπλέον, τι διαφορά έχει να στείλω mail εκεί που είπατε, από το να στείλω στο [email protected]; Το μαγαζί βιτρίνα δεν έχει. Demo έχει; Μπορείς να πας και να δοκιμάσεις μηχανήματα και όργανα ή κάνει μόνο "box moving", παραγγέλνεις και στα φέρνει; Προσπαθώ να καταλάβω :?[/quote']

 

Επειδή ζητήθηκε παρέθεσα κι εγώ το URL .

Το ότι δεν αναφέρεται ότι είναι μαγαζί έχεις δίκιο αλλά ήδη οι προλαλήσαντες το παρουσίασαν και το κατηγοριοποίησαν ως μαγαζί.

Εξ όσων γνωρίζω το μαγαζί στείνεται τώρα. Kάποια όργανα μπορείς να τα δοκιμάσεις.

Και φυσικά δεν έχει διαφορά από το να στείλεις mail στο Νοte2 ή στο Thomann. Αλλά αν μπορείς να εξυπηρετηθείς απο Ελλάδα γιατί να "γίνεις gastarbeiter" στη Γερμανία :lol: ? Εσένα σαν καταναλωτή σ' ενδιαφέρει η φθηνότερη τιμή και after sales υποστήριξη. Αν τα έχεις αυτά τι σε νοιάζει αν κάνει απλώς box moving ?

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εχουμε αναφερθεί αρκετές φορές στα συγκεκριμμένα άτομα σε παλαιότερα ποστ.

Κι εμένα με φοβίζει αυτή η τακτική της αλλαγής ονομάτων...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικειμένικα τον παίρνει στην πραγματικότητα τον Έλληνα έμπορο να κάνει τιμές Θωμά;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ενα κανονικοτατο μαγαζι ειναι με τιμες πολυ καλυτερες του θωμα !!! (εχω ψονησει ο ιδιος προσωπικα με αποδηξεις ολα κομπλε !!!) γιατι να μην ψωνησω απο εκει δεν καταλαβαινω γιατι οταν μιλαμε για thom.ή νακα και λοιπα δεν υπαρχει προβλημα και με το note2 γινεται θεμα.Αντι να γουσταρουμε που εχουμε στην ελλαδα φθηνα μαγαζια τα κραζουμε ? Οσο για τις γνωσεις του δεν τον/τους γνοριζω προσωπικα αλα νομιζω οτι δεν εχουν σχεση με τις τιμες !!

(αν και με διάφορα προβληματα με εξυπηρετησαν τηλεφωνικα!κατι που με το θωμα δεν γινεται και για καποιον που δεν μπορει να εχει ιντερνετ και να εχει ενα noiz στη διαθεση ανα πασα στιγμη ειναι καλο πιστευω)

τεσπα αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε αναφερθεί αρκετές φορές στα συγκεκριμμένα άτομα σε παλαιότερα ποστ.

Κι εμένα με φοβίζει αυτή η τακτική της αλλαγής ονομάτων...

 

Απ οτι καταλαβα υπαρχει μια μικρη κοντρα :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου