Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη Pickguard - Τις προτασεις σας παρακαλω!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ευχαριστω για το feedback και την τεχνογνωσια Audiokotso! Φαινεται πως εχεις κανει πολυ καλη δουλεια! Εννοειται οτι αν παω για distressed look θα προσπαθησω να μην ειναι ομοιομορφο το αποτελεσμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν είχα εγώ την συγκεκριμένη θα μου άρεσε πολύ αυτό

 

Strat_blue_watercolor_300x288.png

 

Σ'αρεσουν οι ξανθες γαλανοματες ε;

Οντως πολυ ωραιος συνδυασμος, και μενα κατι μου κανει. Δυστυχως εγω εχω καστανη (rosewood) οποτε με βλεπω καποια στιγμη για το κοκκινο watercolor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτα όμορφη η πρόταση του kbasilis, και μακριά από τα τετριμμένα..

 

Η άλλη ιδέα θα ήταν να ζωγραφίσεις κάτι με abstract χρώματα μόνος σου. Τέλος μετράει και το να κολλήσεις χαρτιά με εξώφυλλα από άλμπουμ κτλ. Εγώ θα πήγαινα για custom βάψιμο με πινέλα σε στυλ kbasilis πάντως, όχι μόνο θα ναι μοναδικό αλλά θα το διασκεδάσεις κιόλας :)

 

Τώρα από μπογιές κτλ που να πιάνουν σε πλαστικό δε ξέρω :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σ'αρεσουν οι ξανθες γαλανοματες ε;

Οντως πολυ ωραιος συνδυασμος, και μενα κατι μου κανει. Δυστυχως εγω εχω καστανη (rosewood) οποτε με βλεπω καποια στιγμη για το κοκκινο watercolor.

 

Με maple neck θα ήταν καϊμάκι,αλλά με rosewood και'γω νομίζω πως το κοκκινο watercolor θα δείξει πολύ ωραία.

 

Επίσης εκεί μέσα

 

http://custompickguard.com/store/pickguards-2/stratocaster-pickguards/pickguards/

 

έχει πολύ ωραία πράματα όπως τα δύο πρώτα από τα αριστερά θα μου άρεσαν μαύρο σώμα

 

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου