Προς το περιεχόμενο

The Visitor


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες! Όντως λιιιιιιγο πιο γρήγορο το τεμπο θα το βοηθούσε, όπως και την άρθρωση.

 

Κατα τ 'άλλα, signature Johnny.T κομμάτι, μου άρεσε πολύ το σημείο στο 1.38.

 

Βάλε και τους στίχους ρε Τζόνυ!  

 

Περιμένω να πέσει και η υπόλοιπη φανταστική μπάντα  ;D ;D

 

Το κομμάτι είναι πολύ καλό παρότι έχει όντως τα θεματάκια του (το πρώτο που παρατήρησα είναι ότι σε σημεία δεν πατάς καλά μαζί με τα τύμπανα).

Αλλά μη σε νοιάζει, όταν το πιάσουμε στα χέρια μας εγώ και ο μάγος της κονσόλας θα στο κάνουμε αγνώριστο! ;D

 

Μπράβο ουάνς εγκέν!

 

Α και η φυσαρμόνικα έσπειρε, δίνει τρελό χαρακτήρα στο κομμάτι! Μπράβο, είσαι μεγάλος!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Σας ευχαριστώ αν και δεν περιμενα tosh  συμετοσχή μιας και το θεωρω δυσκολοακουστο σαν τραγούδι.Περα από αυτό το πίστευω και αν και ξερω πως εχει καποια θεματα το ανεβασα για να κριθει ως συνθεση ως ατμοσφαιρα κτλ.Απαντωντας λιγο πολυ σε όλους ,όντως ήθελα να είναι ετσι αργο συρτό και κάπως σαπιο,ηθελα να δωσω την ψυχολογια καπως του τυπου που δεχεται αυτην την απροσκλητη επισκεψη απο τον χι,μπορει να ειναι μια κατασταση μπορει κατι αλλο μπορει και ο θανατος(αυτο ειχα στο μυαλο μου βασικα)

  Οντως χωρις να το ζορισω πολυ η φυσαρμονικα βγηκε σουπερ ,ειχα στο μυαλο μου τονν ντιλαν γιαυτο και ειναι καπως βρωμικη αλλα μου εκατσε με την μια(ειναι κανονικα one take)

  Κατα τα άλλα και παλι σας ευχαριστώ για τα θετικα σχόλια εναν προς εναν θελει λιγη δουλιτσα ,δεν ξερω δυσκολευομαι να γραφω σε τοσο αργα μοτιβα και να παταω καλα,αλλα μαλον ειναι θεμα και της στιγμης γιατι το εφτιαξα λιγο αρπα κολα οπως παντα.Anyway

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η φυσαρμονικα βγηκε σουπερ

παλιοκουφαλίτσα...εφάρμοσες το κύκλο με τις πέμπτες..... ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να λαο οι στίχοι μιας και μου ζητήθηκαν και η αλήθεια είναι ότι σπάνια τους ανεβάζω μόνος μου     

 

                                              The Visitor

I heard my bell ringing in the night    I jeard the rain singing on my rooftop

I felt my head spining as i saw this shadow grinin' I heard my bell ringing in the night

 

I lighted a cigarete and filled my glass I heard this feet walking down my backyard

I knew the time has come to go but my heart was standing there down low

I heard my bell ringing in the night

                                                  (Refrain)

The time has come to go my friend i don't know how I don't know where

Put your boots on wear your coat  the time haw come we must be on our way

The time has come the time is late Oh spare me some have mercy on me

there is no mercy in this land the road is long we must be on our way

 

I heard my bell ringing in the night  I heard the clock ticking around midnight

A shadow on at my window a whisper in the night I heard my bell ringing in the night 

 

I heard a song singin' inside my mind An old sad song about moaning and despair

I put my boots on wore my coat I felt the lumb right down my throat

I heard my bell ringing in the night 

                                                                (Refrain)

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο κατι ψιλικα που ειπε κι ο Χαρης στα του ρυθμου,σ'ωραιος για μια ακομη φορα.

Πολυ ωραιο κομματι και αντιθετως με καποια παιδια πιο πανω-γουστα θα πεις-μ'αρεσε πολυ αυτη η ταχυτητα.

Μπραβο ρε Γιαννογιωργα! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο κατι ψιλικα που ειπε κι ο Χαρης στα του ρυθμου,σ'ωραιος για μια ακομη φορα.

Πολυ ωραιο κομματι και αντιθετως με καποια παιδια πιο πανω-γουστα θα πεις-μ'αρεσε πολυ αυτη η ταχυτητα.

Μπραβο ρε Γιαννογιωργα! ;D ;D

+1  Την φωνή σου νά'χα και τι στον.........!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xaxa ευχαριστώ gvour ,Φωτή.Και εμένα μου άρεσε αυτό το τέμπο είναι η αλήθεια ,το παω για καψερή μπαλάντα.όσο για την φωνη ειμαι ψιλοκαφρουλας στις χαμηλες τι να πω χεχεχεχε.Ευχαριστώ και παλί παιδιά και όλους .Παω να τζαμαρώ τωρα Funk και Χεβι ,δεν κανω πλακα .

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου