Προς το περιεχόμενο

Κουαρτέτο σε πολύ... φόρμα! Δείτε το!


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και επιτέλους, δόθηκε απάντηση στο αιώνιο ερώτημα του αν μπορείς να είσαι ερωτευμένος με περισσότερες από μία γυναίκες.

 

Φχαριστούμε Νικόλα.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επιτέλους, δόθηκε απάντηση στο αιώνιο ερώτημα του αν μπορείς να είσαι ερωτευμένος με περισσότερες από μία γυναίκες.

Ψάξε για κάτι άλλα βίντιοζ τους που μιλάνε γερμανικά.

Θα σου περάσει αμέσως.

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θύμησε λίγο ταινία πορνό. Υπήρξε μάλιστα και το εξής συναφές σύμπτωμα: άντεξα να δω λιγότερο από ένα λεπτό.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα με τον Τρόλλευ, εμένα μου ήρθε η εξής σκέψη: "Άντε να δούμε πότε θα δούμε και σε κάνα κονσέρτο να σκάνε οι σολίστ με φορέματα φτιαγμένα από μπριζόλες".

 

 

  Ίσως στην αίθουσα να λειτουργεί, σαν "κάτι το διαφορετικό/ ευχάριστο διάλειμμα", στο βίντεο πάντως είναι αίσχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελατε παιδια, μια χαρα ειναι οι νεαρες. 8) Πολυ ταλαντουχες και με χιουμορ. Τι κι αν παιζουν Κλασσικη? Οταν κανουν αυτες τις "ταρζανιες" ο Emerson πχ ή ο Vai, λεμε "πωωωω...", γιατι μας ξυνιζει οταν καποιοι κλασσικοι προσπαθουν να κανουν τα ιδια?

Οταν ειναι καποιος μουσικαρα του δικαιολογουμε και λιγο show/"καραγκιοζιλικι", αυτο που δεν δικαιολογειται με τιποτα ειναι ο μουσικος να ειναι οντως καραγκιοζης και αταλαντος και να προσπαθει να καλυψει την ανεπαρκεια του κανοντας αηδιες για να τραβηξει την προσοχη.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου