Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

και για όσους ενδιαφέρονται να το εκσυγχρονίσουν (προσοχή όμως στο υδροκέφαλο "τέρας"... αύριο μπορεί να δαγκώνει)... ;D

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

to radio leei oti oi Bee Gees tharthoun stin Athina

 

re filos, evlepes mprosta, laimai...

 

Μηλάο εγώ αλλά δεν ακούγεται παλιορεβΥζιονισταί λαίμαι

https://www.youtube.com/watch?v=FdgqUxclgK0

 

100 γιούργια πρόστιμο καθότι εκκινούμην εις του αντίθετου ρεύμα στις 7 το πορνό στο Προβατώνα Έβρου.

  Απάτσοι γουρούνια δολοφόνοι λαίμαι

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερώνω ετούτο το κομμάτι από τούτο 'δώ το μετερίζι στον panoslydios που φροντίζει να είναι η δύναμη μαζί μας.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερώνω ετούτο το κομμάτι από τούτο 'δώ το μετερίζι στον panoslydios που φροντίζει να είναι η δύναμη μαζί μας.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=au4dUJDY50U

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 γιούργια πρόστιμο καθότι εκκινούμην στο Προβατώνα Έβρου.

Ευγε στας Αρχας! Επιτελους το πρωτο σοβαρο μετρο απο τη νεα κυβερνηση για την ανακουφιση των πολιτων.laugh4.gif Καταλαβαν την επικινδυνοτητα του να κυκλοφορεις ελευθερος στη χωρα, και μαλιστα οδηγωντας, και πηραν τα μετρα τους αμεσα. ;D

 

Οσο κατεβαινεις δε προς τα Νοτια, τοσο μεγαλυτερα θα ειναι τα προστιμα. 100€ στον Εβρο? 1100€ στην Στερεα Ελλαδα, κι αν προσπαθησεις να μπεις και στο πολιτιστικο και οικονομικο κεντρο της Ελλαδας (Χαλκιδα), εκει ειναι που θα σου κατασχεσουν και το αμαξι. mock.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου