Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερίζω τους συμφορουμιτες απ'ολη την Ελλαδα, απο το πιο Νοτιο κομματι της (Κρητη) μεχρι το πιο Βορειο (σπιτι του Samy ;D).

 

Φιλαράκι, γνωρίζω πως γεννήθηκες κάπου εκεί στη φυτεία της Λουιζιάνα, δεύτερη στάση δεξιά, Aλάς δεν φταίω για το τόπο καταγωγής σου ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Επειδή η πιο θαυμαστή αυτοκρατορία του ντουνιά σήμερις έχει κάτι μύρια άστεγους και άπορους, θα ήθελα να δώκω τα σχαρίκια μου σε αυτούς που θαυμάζουν το ιδεατό πολίτευμα της μπουρμπουλίθρας κατ επίφασιν της δεμοκράσιας. Τα κονσερβοκούτια δωρεάν μπας  και ισιώσει το πολίτευμα

 

Γιατί Πάνε θες πολιτικές συζητήσεις  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι, γνωρίζω πως γεννήθηκες κάπου εκεί στη φυτεία της Λουιζιάνα...

Εγω το εχω πει, στην προηγουμενη ζωη μου πρεπει να ημουν μαυρος γεννημενος στο Δελτα του Μισισιπη, εργαζομενος στις βαμβακοφυτειες και παιζοντας στα λασπωδη νερα του ποταμου, εξου και το nick που μου ειχαν δωσει τοτε, το Muddy Water-fall. ;D

Παμε να ακουσουμε ακομα ενα κλασσικο απο τον γεροντα. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί Πάνε θες πολιτικές συζητήσεις  ;)

 

Δεν θέλω και δεν επιτρέπονται, εκτός από την Εσπρέσο.

Το ερώτημα είναι εσείς γιατί τις ανοίγετε (ο ένας με τον ΕΝΦΙΑ και ο άλλος με τον ΧΑΒΑ του);

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι καταπληκτικο? :o

Εμ δεν ειναι? Ο Βασιλης Καρρας ηταν παντα μια εναλλακτικη λυση για τους Deep Purple. Ισως δεν το ξερεις αλλα το 1989 οταν εφυγε ο Gillan απο την μπαντα, ο Blackmore καλεσε τον Καρρα να παρει τη θεση του σαν μονιμος τραγουδιστης της μπαντας.

 

Τα υπολοιπα μελη φυσικα και συμφωνησαν, αλλα για κακη τους τυχη ο Μπιλαρας ειχε κλεισει αποκλειστικο συμβολαιο με ενα νυχτερινο μαγαζι στην Θεσσαλονικη και δεν μπορουσε να το σπασει. Ετσι οι DP αναγκαστηκαν και πηραν τον φλωρο τον Joe Lynn Turner. :(

 

Τεσπα, ωραιες ιστοριες απ'τα παλια, αλλα μια και μου τους θυμησες, ας δουμε την γκρουπαρα στο παρακατω live του 2011. Ο Airey στο Hammond δεν υπαρχει λεμε... image.gif

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπιλαρας πιστος στην πατριδα παντα  :P

Τι κομματι το Lazy ρε ανθρωπε  ::)

Ακομα το 'χουν παντως  8)

I'm not bored. I've just got an incredibly boring face.

-Charlie Watts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου