Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για τον φίλοους με τις γκράπες

 

Άσε φίλος, ρακή ήταν η "γκραπα" τελικα (και αρχικά)... Τωρα τελευταία τη βρισκω με τις μετονομασίες... Να για παράδειγμα χθες "Ι drowned my sorrow" με ενα πολυ ωραιο άσπρο "ρούμι"... ρεθυμνιωτικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε φίλος, ρακή ήταν η "γκραπα" τελικα (και αρχικά)... Τωρα τελευταία τη βρισκω με τις μετονομασίες... Να για παράδειγμα χθες "Ι drowned my sorrow" με ενα πολυ ωραιο άσπρο "ρούμι"... ρεθυμνιωτικο...

 

Μη μπλέκεις τα αποστάγματα παιδί μου Γκράπα  ;D ;D ;D

      Θα συνεχίσω αλά Γαλλικά

  Καλή ταινία, υστερεί βεβαίως της τριλογίας των Εντιμότατων φίλων μου, αλλά δε βαριέσαι, τότε υπήρχε Ογρωπαικός κινηματόγραφος, δεν βλέπαμε μόνο Μάτριξ

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερουδια σε ολους,Σαμυ,Ντινο,WFK και Magna.

πολυ ωραιο άσπρο "ρούμι"... ρεθυμνιωτικο...

Eνα τετοιο τιμησα μολις,γνησιο Ρεθεμνιωτικο. :)

 

Aπ'τα αγαπημενα μου Kinks:

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tsk3.gif

 

Να έχεις κάτι να ασχολείσαι ενόσω ημείς θα ακούμε σοβαρή μουσική  ;D

  Γιατί ο Λόρδας, μπορεί και να σε συγχωρέσει για τα μπλίμπλίκια σου, αλλά οι πραγματικοί θεοί ποτέ για το γούστο σου ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παταω καν το Play. Απορριπτεται και μονο απο τον τιτλο. Ασε που το εχω ξαναδει, δυστυχως. Αυτος ο απιθανος ο Παπακωνσταντινου τραγουδησε ως και το...Thunderstruck των AC/DC. Η ντραμερ/τραγουδιστρια του δηλαδη...eyeroll.gif

Αλλα αρκετα με τις αστειες περιπτωσεις, καιρος ειναι να μπει μια πχιοτικη νοτα στο θρεντ. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο θεμα, αλλα δεν μπορω να ακουσω Ιταλικα και Γαλλικα με τιποτα. :P Ιδιαιτερα τα Ιταλικα με τρελαινουν. Την επομενη φορα παντως που θα σκεφτεις να αφιερωσεις κατι στον Samy, βαλε κατι του γουστου του. Η Eurovision εχει απειρα κομματια... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου