Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ωραιο θεμα, αλλα δεν μπορω να ακουσω Ιταλικα και Γαλλικα με τιποτα. :P Ιδιαιτερα τα Ιταλικα με τρελαινουν. Την επομενη φορα παντως που θα σκεφτεις να αφιερωσεις κατι στον Samy, βαλε κατι του γουστου του. Η Eurovision εχει απειρα κομματια... ;D

 

Μπρε Τσίου, μπρε Τσίου, η μόνη σχέση με τη Γιουρο βΥζιον που έχω εγώ είναι πως ο Τέρρυς έπαιξε κάποτες.

Γκραπ-α

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ωραιο θεμα, αλλα δεν μπορω να ακουσω Ιταλικα και Γαλλικα με τιποτα. :P Ιδιαιτερα τα Ιταλικα με τρελαινουν. Την επομενη φορα παντως που θα σκεφτεις να αφιερωσεις κατι στον Samy, βαλε κατι του γουστου του. Η Eurovision εχει απειρα κομματια... ;D

 

πτου... και είχα την ελπίδα να το χορέψετε κάποτε στον προφήτη Ηλία ατενίζοντας τον Εύριπο... ;D :P

 

μια που το λες (αν και κάνει πως δεν του αρέσει) θα του αφιερώσω την France Gall από την χρονιά που γεννήθηκα...  8)

 

 

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και για να μη μας πάθει και τίποτα ας τον επαναφέρω... :)

 

https://youtu.be/OzyI52mb2Io

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να μη μας πάθει και τίποτα...

Ασε, θα τον επαναφερω εγω. Γιουχου Samy, κοιτα την RS δισκογραφια μου. ;D

 

image.png

 

4 ολοκληρα αλμπουμ!! :P Τα λιγουρευεσαι? Τα λιγουρευεσαι? ;D Επρεπε να γινω 43 χρονων για να αποκτησω τα πρωτα μου RS αλμπουμ, να'ναι καλα ο Χατζηνικολαου και η Real News. ;D

Τωρα το ερωτημα ειναι τι θα τα κανω αυτα τα CD. Να τα ακουσω χλωμο το βλεπω. Τζακι δεν εχω να τα χρησιμοποιουσα για προσαναμμα. Να τα χαρισω σε καποιον? Κι αν με βρισει?...chin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοκληρα αλμπουμ!! :P Τα λιγουρευεσαι? Τα λιγουρευεσαι? ;D Επρεπε να γινω 43 χρονων για να αποκτησω τα πρωτα μου RS αλμπουμ, να'ναι καλα ο Χατζηνικολαου και η Real News. ;D

 

Να στοιχηματίσω ότι δεν έχεις ούτε δίσκους των Beatles, ούτε των Animals, ούτε του Dylan;

 

Επίσης.. αν δεν θες τα CD, γιατί αγοράζεις τη Real News? Για να την... διαβάσεις..;;;; (ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ).

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στοιχηματίσω ότι δεν έχεις ούτε δίσκους των Beatles, ούτε των Animals, ούτε του Dylan;

EΝω εσυ που τα εχεις ειδες χαηρι.χαχαχχααχαχχαχχχαχχα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου