Προς το περιεχόμενο

Rest My Bones


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ίσως αν δεν υπήρχε το θέμα με τα τούμπανα να μην είχα τπτ για να γκρινιάξω και θα έλεγα πως είναι υπέροχο........................αλλά αυτά τα τούμπανα στο τέλος με ενόχλησαν πουλί ;D

 

Το σλάιντ ηχητικά θα το προτιμούσα με τέλε και όχι στράτο ήχο, αλλά είσαι στραβοκαστεράς τι να σε κάνω :D

 

Το τρυκ με το τρόπο που ακούγεται η φωνή είναι ωραίο, αλλά κάπου θα ήθελα να γυρίσεις κάποια στιγμή και στο νορμάλ, μια και έχεις ενδιαφἐρουσα φωνή.

 

Ταύτα είχα να δηλώσω και να συμπληρώσω πως καλό θα ήταν κάποια στιγμή να βρεις τπ παλουκάρια να κάνεις καμιά μπάντα, γιατί τη μια θα σου φταίει το ΕΖ ντραμς, την άλλη το μπάσσο κλπ κλπ. Αφού το έχεις και απ όσο ξέρω τη κουτσοβολεύεις και από πλευράς χρόνου, μη γεροντοκοριάζεις μόνος  ;D ;D Παντρέψου

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικός ηχος, ατέλειωτο sustain, πολύ ταιριαστά φωνητικά!

 

Μπράβο!

 

Ευχαριστώ αγαπητέ μου alder. Το sustain είναι δουλειά του τερματισμένου gain ενός Laney Cub12R.

 

ίσως αν δεν υπήρχε το θέμα με τα τούμπανα να μην είχα τπτ για να γκρινιάξω και θα έλεγα πως είναι υπέροχο........................αλλά αυτά τα τούμπανα στο τέλος με ενόχλησαν πουλί ;D

 

Το σλάιντ ηχητικά θα το προτιμούσα με τέλε και όχι στράτο ήχο, αλλά είσαι στραβοκαστεράς τι να σε κάνω :D

 

Το τρυκ με το τρόπο που ακούγεται η φωνή είναι ωραίο, αλλά κάπου θα ήθελα να γυρίσεις κάποια στιγμή και στο νορμάλ, μια και έχεις ενδιαφἐρουσα φωνή.

 

Ταύτα είχα να δηλώσω και να συμπληρώσω πως καλό θα ήταν κάποια στιγμή να βρεις τπ παλουκάρια να κάνεις καμιά μπάντα, γιατί τη μια θα σου φταίει το ΕΖ ντραμς, την άλλη το μπάσσο κλπ κλπ. Αφού το έχεις και απ όσο ξέρω τη κουτσοβολεύεις και από πλευράς χρόνου, μη γεροντοκοριάζεις μόνος  ;D ;D Παντρέψου

 

Λοιπόν με σένα έχω άχτι μια φορά που παίζω με τέλε (όπως σε όλο το παρόν κομμάτι) να μου πεις "άκουσα τέλε".  ;D

 

Σε όλα τ' άλλα έχεις δίκιο. Περί μπάντας, πιθανότατα από τη νέα σεζόν, με την ήδη υπάρχουσα, να βάλουμε στο σετ και μερικά δικά μου.

 

Πάντως δεν παντρεύομαι με τίποτα. Αυτό το ξεκαθαρίζουμε.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λοιπόν με σένα έχω άχτι μια φορά που παίζω με τέλε (όπως σε όλο το παρόν κομμάτι) να μου πεις "άκουσα τέλε".  ;D

 

 

 

Για να είμαι ειλικρινής είχα την υποψία πως μπορεί και να παίζεις κάπου και με Τέλε-στο δεύτερο σόλο, αλλά για τη σλάιντ ήταν σα να άκουγα τη στράτο του Κρις Ρία  ;D ;D ;D

 

Εντάξει το πως έχει στο μυαλό του ο καθένας τον ήχο Τέλε, ή στράτο κλπ είναι υποκειμενικό, αλλά καθότι έχεις φάει ώρες για να πετύχεις ίσως το τελειότερο ήχο στρατ που έχω ακούσει από κοινούς θνητούς, ίσως υποσεινήδιτα σε εμποδίζει να παίξεις ήχο τέλε  ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου