Προς το περιεχόμενο

Barbie gets real.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανέστη, εκτός από την Ουψάλα, να σε βοηθάω και στην δουλειά που και που?

Πάνε οι καλές εποχές αγόρι μου.... :'( :'( Τώρα τη βγάζουμε με Μποναμάσα!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν θέλετε πληροφορίες για Σουηδέζες και γενικά βόρειες, εδώ. Στείλτε τα εμβάσματά σας και θ' απαντήσω στον καθένα προσωπικά.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε πληροφορίες για Σουηδέζες και γενικά βόρειες, εδώ. Στείλτε τα εμβάσματά σας και θ' απαντήσω στον καθένα προσωπικά.

Εγώ πάντως...τις πληροφορίες τις πήρα πριν πάω.. ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια (ή περισσότερες) ερώτηση; (ούπς, την έκανα ;D). Ποιό είναι το θέμα του νήματος; Αν υπάρχουν όμορφες γυναίκες που δεν είναι καριόλες (και τι πάει να πεί όμορφες; ), αν η Τζούλια ξέρει τι κάνει (αλήθεια, έχει κανείς σας first hand experience), αν κουστούμι και μπλούζ πάνε μαζί ή μήπως πόσες γκόμενες θα βγάλει ο γιός του marathon;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια (ή περισσότερες) ερώτηση; (ούπς, την έκανα ;D). Ποιό είναι το θέμα του νήματος; Αν υπάρχουν όμορφες γυναίκες που δεν είναι καριόλες (και τι πάει να πεί όμορφες; ), αν η Τζούλια ξέρει τι κάνει (αλήθεια, έχει κανείς σας first hand experience), αν κουστούμι και μπλούζ πάνε μαζί ή μήπως πόσες γκόμενες θα βγάλει ο γιός του marathon;

ή εάν όλα αυτά που σωστά παραθέτεις, μας κάνουν σουρουκλεμέδες ελληνάκους ;)

Για τη Τζούλια πάντως, θα ήθελα να ξέρω και εγώ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή εάν όλα αυτά που σωστά παραθέτεις, μας κάνουν σουρουκλεμέδες ελληνάκους ;)

 

Άπαξ και γεννήθηκες και μεγάλωσες στο Ελλάντα είσαι σουρουκλεμές* ελληνάκος (more or less) είτε σου αρέσει είτε όχι. Δεν χρειάζεται άλλο κριτήριο.

 

*Σουρουκλεμές, ωραία λέξη, θα την χρησιμοποιώ συχνότερα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπαξ και γεννήθηκες και μεγάλωσες στο Ελλάντα είσαι σουρουκλεμές* ελληνάκος (more or less) είτε σου αρέσει είτε όχι.

Άρα δεν χρειάζεται να το χρησιμοποιούμε σαν προσβολή...διαβάζουμε, δεν διαβάζουμε τη Vogue....σωστά? ;) ;D Άμα δεν έχεις γεννηθεί Ελλάδα....αλλά έχεις την Ελληνική παιδεία (νταξ, ο Θεός να την κάνει)...μετράει?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε κι εγώ κατάλαβα ακριβώς το θέμα του νήματος. Αν έχει να κάνει πάντως για το ποια θεωρεί ο καθένας μας ωραία γκόμενα να καταθέσω ότι εμένα με αρέσουν αυτές με το μεγάλο στήθος. Εννοώ δηλαδή αυτές που έχουν μεγάλα βυζιά.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου