Προς το περιεχόμενο

Τροφή για σκέψη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο εσείς συνεχίζετε να σκοτώνετε γάτες, εμένα μου βγάζει το γνωστό μήνυμα ότι πόσταρα πρίν 60 δεύτερα και δεν με αφήνει να ποστάρω γαμώ την καταδίκη μου για σύστημα. >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ας μάθουν κάποιοι ότι η εποχή που μπορούσαν να λένε ότι θέλουν έχει περάσει. Αρκετά πια, δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ανεχόμαστε κανέναν. Όποιος θέλει ας συμμετέχει.

 

Sounds like χουντίτσα.

Ποιος διορίζει τους τροχονόμους εδώ μέσα; Ίσως θέλουν κι άλλοι να θέσουν υποψηφιότητα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Όσο εσείς συνεχίζετε να σκοτώνετε γάτες, εμένα μου βγάζει το γνωστό μήνυμα ότι πόσταρα πρίν 60 δεύτερα και δεν με αφήνει να ποστάρω γαμώ την καταδίκη μου για σύστημα. >:(

Προστασία για spammers. Νομίζω ότι είναι καλό! :) Εσύ;

 

Sounds like χουντίτσα.

Ποιος διορίζει τους τροχονόμους εδώ μέσα; Ίσως θέλουν κι άλλοι να θέσουν υποψηφιότητα.

Υπάρχει ένας yameth, που χαϊδευτικά τον λέμε "το αφεντικό". Ο λόγος; Του ανήκει (κυριολεκτικά) το forum. Άρα... ΑΥΤΟΣ ορίζει τους τροχονόμους (moderators πρακτικά).

 

Αν δε γουστάρει κάποιος, υπάρχουν και άλλα μέρη.

 

Έτσι πάει εδώ, έτσι πάει και παντού.

 

Αλλιώς υπάρχει το χάος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sounds like χουντίτσα.

 

Μεια χαρα ιταν ι χουντητσα φιλως,αιφαγε ο κωσμως ψομακι,ωχι ωπος τορα που πιναι... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεια χαρα ιταν ι χουντητσα φιλως,αιφαγε ο κωσμως ψομακι,ωχι ωπος τορα που πιναι... ;D

 

Δεν παίζει να μην βρεις την αφορμή. ;D

 

Σε λατρεύω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λατρεύω...

 

katω ι hουντα ,πσομι,πεδια,ελεφτερεια φιλως !

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα: Τροφή για σκέψη..                                                                                                                      Απάντηση:

Μεια χαρα ιταν ι χουντητσα φιλως,αιφαγε ο κωσμως ψομακι,ωχι ωπος τορα που πιναι...
 
Σε λατρεύω...
+1 ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sounds like χουντίτσα.

Ποιος διορίζει τους τροχονόμους εδώ μέσα; Ίσως θέλουν κι άλλοι να θέσουν υποψηφιότητα.

 

Θα υπερασπιστώ το δικαίωμά σου να λες ότι θες αρκεί να μην με βρίζεις. Εκεί θα με βρείς απέναντι. Που ακριβώς σου ακούγεται αυτό "χουντίτσα"; Αν σε αρχίσω στα μπινελίκια θα το δεχτείς;

 

Και τι πάει να πεί "Ποιος διορίζει τους τροχονόμους εδώ μέσα;";

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου