Προς το περιεχόμενο

Τροφή για σκέψη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χταπόδη...φορτωμένο σε βλέπω σήμερα...Πότε αρχίζουν οι διακοπές σου? ;)

 

Κάποια στιγμή πρέπει να φορτώσετε και οι υπόλοιποι γιατί αυτή η "χαλαρότητα" έχει δώσει χώρο σε κάποιους. Και μην νομίζετε ότι το πρόβλημα είναι το x thread στο noiz. Πίστεψέ με, δεν με νοιάζει καθόλου. Αυτές τις συμπεριφορές τις αντιμετωπίζουμε όλοι με τον έναν ή τον άλλο τρόπο και έξω.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάποια στιγμή πρέπει να φορτώσετε και οι υπόλοιποι γιατί αυτή η "χαλαρότητα" έχει δώσει χώρο σε κάποιους.

Σιγά μην πάρουμε στα σοβαρά τις όποιες ιντερνετικές περσόνες....Ο χώρος πρέπει να ελέγχεται από αυτούς που έχουν το καρπούζι και το μαχαίρι...όχι από εμάς.

 

ι τανξ

τανξ ή επι τανξ φίλος?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην πάρουμε στα σοβαρά τις όποιες ιντερνετικές περσόνες....Ο χώρος πρέπει να ελέγχεται από αυτούς που έχουν το καρπούζι και το μαχαίρι...όχι από εμάς.

 

Σωστό, αλλά δεν τους βλέπω.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό, αλλά δεν τους βλέπω.

μπορεί να είναι διακοπές... ;)

 

για να προσθέσω και στα λεγόμενα του άλλου ημίτρελλου που βρήκε πεδίο...αντιγράφω μία απάντηση του Αντρέα (ένας είναι ο Αντρέας, ο πατέρας του Γιωργάκη)....

«Δεν θα χαλάσουμε τα μπάνια του λαού»

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αρχιζω να σκιάζομαι τελευταία. Too much hostility

Στην επομενη μπυροποσία καλου κακου θα φερω και τα γάντια

χαχαχαχαχχαχαχχαα.

 

Και οπως ελεγαν και στο Anchorman 2. Και θυμηθείτε....... οχι στο πρόσωπο και τα μαλλιά.

Και ειπε ο jim carrey. Τι μας περασες, rookies?

 

Eγω πηρα τον 4770k και βρηκα την υγεια μου.

Και μητρικη ψαρωτική που εχει εναν κοκκινο δράκο πανω στην ψυκτρα του northbridge μεσα που φαινεται απο το τζαμι του case. Bοηθαει στην εμπνευση οταν συνθέτεις χαχχαχα

 

 

Φωνή λαου, οργη θεού.

Εξω οι βασεις του θανάτου αλλά ναί και στον εκσηχρωνισμω.

Ολοι μαζι να συνεχισουμε τις μεταρρυθμίσεις για να μην γινουμε Αργεντινη

 

Τα m-audio ειναι του σατανα. χαχαχα

Και οποιος τα εχει , εχει παρει το χάραγμα και δεν το ξέρει.

 

Γατοκτονία.

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προστασία για spammers. Νομίζω ότι είναι καλό! :) Εσύ;

 

Πώς είναι δυνατόν να είμαι σπαμερ, όταν κάνω ένα πόστ, αποσυνδέομαι, ξανασυνδέομαι μετά από μισή ώρα και μου λέει ότι το τελευταίο πόστ έγινε λιγότερο από 60 δεύτερα και πρέπει να περιμένω; Και περιμένω και πάλι τίποτα δεν γίνεται. Η προστασία είναι καλό πράγμα, αλλά να λειτουργεί σωστά, εδώ κάτι δεν πάει καλά. Και δεν ξέρω κάν αν αναρτηθεί αυτό που γράφω τώρα. Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου