Προς το περιεχόμενο

Τροφή για σκέψη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ι αγαιλαδα ανικι στους Αιλινες.

 

Μουουουουουουουουου

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ThisIsAnOutrage.jpg

 

Πλεον μονο αν επεμβει ο στρατός θα επέλθει η τάξη.

Disorder!!!

 

Sepuuuulturaaaaaaaaaa!!!!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΞΕΝΟΙ, ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΤΕ ΜΟΝΟΥΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

 

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΑ ΜΥΚΟΝΟ

 

ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ, ΠΑΝΩ Η ΦΟΥΝΤΑ

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ως ζαχαροπλάστης.... περι keyboards θα μιλήσω, έτσι?

 

"σσσσ αρχιζουν να ζυγώνουν τα πρασινα drones"

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζεται Χρυσός και έκσο ι ξένι = success story.

 

Theoctapus,

Λυπάμαι που σε ενοχλησε το "χουντίτσα". Εξηγούμαι για να κατανοήσεις αν θες και να δεχτείς τη συγνώμη μου, διότι δεν αφορούσε το φορουμ αλλά εσένα. Ξέρω ποιος είναι ο διαχειριστής και πώς λειτουργεί το φόρουμ - Εννοούσα καλέ μου άνθρωπε ότι δεν σε διόρισε κανένας "τροχονόμο" για να κουνάς το δάχτυλο για το "τι επιτρέπεται και τι όχι". Είναι λίγο ολοκληρωτικό αυτό, βρίσκω. Και αυθαίρετο από μεριάς σου γιατί κανεις δεν σε έβαλε τοποτηρήτή.

Το λέω, βλέποντας και ένα δικό σου edited σχόλιο, που μπορεί να οδηγήσει τον άλλον σε αυθαίρετα συμπεράσματα ότι ξέρω γω έβρισες και τέτοια, και μετά το διέγραψες).

 

Αυτά.

Γενικά έχουν σφίξει οι ζέστες και ο ΕΝΦΙΑ - κατανοώ τη μούρλα που διακατέχει μερικούς από σας. Χτες προχτές κάποιος τόλμησε πάνω στην απελπισία του να ρωτησει κάτι off topic για μια εταιρία κινητής και πέσατε να τον φάτε με τις ειρωνίες και το τρολάρισμα.

Ψυχραιμία κύριοι (όσοι τέλος πάντων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ...

 

Θέλω εδώ να ζητήσω ένα συγνώμη από τον ΟΡ γιατί συμμετείχα κι εγώ στο "ξήλωμα" του νήματος που άνοιξε και προφανώς το παιδί ήθελε να μοιραστεί γνώμες και προβληματισμούς.

Δεν μου αρέσει όταν γίνεται σε όσα threads έχω παρακολουθήσει και...

 

Τέλος πάντων,ο sf φταίει με τις μουσικοτεχνικές του παρεμβάσεις!

 

Και πάλι συγνώμη από μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οπως ελεγαν και στο Anchorman 2. Και θυμηθείτε....... οχι στο πρόσωπο και τα μαλλιά.

Και ειπε ο jim carrey. Τι μας περασες, rookies?

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αγοράζεται Χρυσός και έκσο ι ξένι = success story.

 

Theoctapus,

Λυπάμαι που σε ενοχλησε το "χουντίτσα". Εξηγούμαι για να κατανοήσεις αν θες και να δεχτείς τη συγνώμη μου, διότι δεν αφορούσε το φορουμ αλλά εσένα. Ξέρω ποιος είναι ο διαχειριστής και πώς λειτουργεί το φόρουμ - Εννοούσα καλέ μου άνθρωπε ότι δεν σε διόρισε κανένας "τροχονόμο" για να κουνάς το δάχτυλο για το "τι επιτρέπεται και τι όχι". Είναι λίγο ολοκληρωτικό αυτό, βρίσκω. Και αυθαίρετο από μεριάς σου γιατί κανεις δεν σε έβαλε τοποτηρήτή.

Το λέω, βλέποντας και ένα δικό σου edited σχόλιο, που μπορεί να οδηγήσει τον άλλον σε αυθαίρετα συμπεράσματα ότι ξέρω γω έβρισες και τέτοια, και μετά το διέγραψες).

 

Δεν με ενόχλησε αυτό που είπες, προς θεού. Επί του θέματος. Δεν κουνάω το δάκτυλο για άσχετα πράγματα. Εδώ έχουμε ένα μέλος που έχει βαλθεί να ειρωνευτεί και να βρίσει ότι κινείται, εμού συμπεριλαμβανομένου. Και σε ξαναρωτάω λοιπόν, αν σε αρχίσω στα μπινελίκια πως θα αντιδράσεις; Δεν τρέχει τίποτα, καλή καρδιά; Μπορεί να σκέφτεσαι και έτσι, εγώ δεν μπορώ.

 

Αυτό που όντως προτείνω είναι ότι σε μέλη που έχουν δείξει αρνητικά δείγματα γραφής να γίνονται συστάσεις όταν απροκάλυπτα εκτρέπονται κι αν δεν συμμορφωθούν να διαγράφονται τα πόστς απ' το συγκεκριμένο thread. Κάτι που ήδη γίνεται μέσες άκρες αλλά εδώ δεν βλέπω ιδιαίτερη προθυμία.

 

Το σχόλιο το διέγραψα μόνος μου γιατί κατάλαβα ότι γράφτηκε εν βρασμό. Σίγουρα δεν είστε υποχρεωμένοι να ασχολείστε με εμάς (αν και μεταξύ μας οι περισσότεροι ψιλογουστάρουν έτσι  ;)). Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι θα συνεχίζω να ανέχομαι τέτοια επίθεση.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Δεν με ενόχλησε αυτό που είπες, προς θεού. Επί του θέματος. Δεν κουνάω το δάκτυλο για άσχετα πράγματα. Εδώ έχουμε ένα μέλος που έχει βαλθεί να ειρωνευτεί και να βρίσει ότι κινείται, εμού συμπεριλαμβανομένου. Και σε ξαναρωτάω λοιπόν, αν σε αρχίσω στα μπινελίκια πως θα αντιδράσεις; Δεν τρέχει τίποτα, καλή καρδιά; Μπορεί να σκέφτεσαι και έτσι, εγώ δεν μπορώ.

 

Αυτό που όντως προτείνω είναι ότι σε μέλη που έχουν δείξει αρνητικά δείγματα γραφής να γίνονται συστάσεις όταν απροκάλυπτα εκτρέπονται κι αν δεν συμμορφωθούν να διαγράφονται τα πόστς απ' το συγκεκριμένο thread. Κάτι που ήδη γίνεται μέσες άκρες αλλά εδώ δεν βλέπω ιδιαίτερη προθυμία.

 

Το σχόλιο το διέγραψα μόνος μου γιατί κατάλαβα ότι γράφτηκε εν βρασμό. Σίγουρα δεν είστε υποχρεωμένοι να ασχολείστε με εμάς (αν και μεταξύ μας οι περισσότεροι ψιλογουστάρουν έτσι  ;)). Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι θα συνεχίζω να ανέχομαι τέτοια επίθεση.

 

Τοτε δέξου τη συγνώμη μου - και το ίδιο και η τρολλώδης ομήγυρη (που το παραμικρό το τραβάει και το κάνει σώβρακο) διότι έχω χάσει επεισόδια. Πάω να ξαναδώ τα σχόλια - υπάρχει ακόμη αυτό που όπως όπως λες "έχει βαλθεί να ειρωνευτεί και να βρίσει ότι κινείται";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου