Προς το περιεχόμενο

Custom νεα απο την Κορεα, σχολιάστε μαζί μας...


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

taq σε πάω με 1000 ανώμαλο αγόρι... είσαι να φτιάξουμε Jap club; :lol:

βαζω υποψηφιοτητα για προεδρος(περιμενω την τριτη greco made in japan μου)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλοι μου...

Πρόκειται για παρεξήγηση...

Το thread Κustom νέα από την Κορέα...ουδεμία σχέση έχει με samick, epiphone και λοιπά μοντέλα στα οποία αναφέρεστε.

Πρόκειται για thread ..πρόδρομο το οποίο αναφέρατε στις πάμφθηνες καστομιές... swing guitars οι οποίες μόλις έφθασαν στην Αθήνα και δημιούργησαν ήδη αγοραστικό παροξυσμό.

Περισσότερα στο thread Korean customs και για ...πολλά εγκεφαλικά στο

http://s96.photobucket.com/albums/l192/bokos/korean%20customs/

:wink: :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Μπόκο έχεις καμιά από αυτές; Λένε ή μπα; Στην Ελλάδα ποιος τις φέρνει; Δώσε παραπάνω πληροφορίες ντε!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Μπόκο έχεις καμιά από αυτές; Λένε ή μπα; Στην Ελλάδα ποιος τις φέρνει; Δώσε παραπάνω πληροφορίες ντε!

 

οι κιθαρες που λεει ο μποκος ειναι φανταστικες(σε σχεση παντα και με την τιμη τους)και απο αισθηση στο χερι και απο ηχο και ειναι παμφθηνες!επαιξα με μια strat των 400€ και μου αρεσε παρα παρα πολυ!τις φερνει ο κουρμπης στην ιπποκρατους! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου αρεσε πολυ συγκεκριμενα μια(εκτος των αλλων)...θυμησου να δοκιμασεις μια στρατ με maple μανικι και alnico μαγνητες.ηταν η αγαπημενη μου απο οσες ειχε εκει! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου αρεσε πολυ συγκεκριμενα μια(εκτος των αλλων)...θυμησου να δοκιμασεις μια στρατ με maple μανικι και alnico μαγνητες.ηταν η αγαπημενη μου απο οσες ειχε εκει! :wink:

 

Οκ. Θα πω τότε σε 2 μερούλες κι εγώ την άποψή μου τότε για την συγκεκριμένη.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για θεσ/νικη δε εχει? :( δεν υπαρχει καποιο site να τις χαζεψουμε λιγο?

 

δεν νομιζω για θεσσαλονικη..για site τωρα δεν ξερω αλλα κανε ενα search στο google...

για να μην παρεξηγηθω οκ καλες ειναι οι κιθαρες ειδικα για τα λεφτα τους αλλα δεν μπορω οτι μου εκαναν και αυτο το κλικ ετσι ωστε να πω οτι καποια μερα θα επαιρνα μια... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω μια αλαγη και να βρω μια που να με βολευει (αυτη την φορα θα διαλεξω εγω) τι λεξη να βαλω για search γιατι δεν ξερω καλα γιαπονεζικα και κορεατικα?

o hope, no life, just pain and fear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου