Προς το περιεχόμενο

Custom νεα απο την Κορεα, σχολιάστε μαζί μας...


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8) ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ 530 EURO ΕΧΩ ΗΧΟ LES PAUL.....!!!!

ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ!!!!!

ναι αλλα gibson les paul δεν θα εχεις ποτε...(αν ηταν μονο ο ηχος καλα θα ητανε)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

8) ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ 530 EURO ΕΧΩ ΗΧΟ LES PAUL.....!!!!

ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ!!!!!

ναι αλλα gibson les paul δεν θα εχεις ποτε...(αν ηταν μονο ο ηχος καλα θα ητανε)

 

 

το θεμα ειναι τι ψαχνεις

πιστευω οτι η κιθαρα του φιλου paralias35 ειναι αρκετα καλη

ειχα και εγω μια ιδια και εμεινα ευχαριστημενος για τα φραγκα που εδωσα και δεν πιστευω οτι θα ακουγα καμια τρομερη διαφρα η κανενα τρομερο fealing σε μια gibson εξαλλου ολοι ξερουμε οτι πληρωνουμε και τις μαρκες και την ποιοτητα σε μια κιθαρα αν εγω γουσταρω αυτο που ακουω δεν πα να ειναι μαρκα "μπαρμπα-γιαννης κανατας" :lol: :lol: θα το παρω το κιθαρονι :D

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα είναι και αυτό που λένε " με Ultrex λούστηκες?" λούσου με Ultrex και θα δεις.

Βέβαια Μπορείς να παίξεις και με Greco ή Tokai Λες Πώλ. Το ίδιο είναι με την Gibson πάνω κάτω.

Εννοώ το feel που σου δίνει η κιθάρα, μπράτσο, τάστα, μαγνήτες, ήχος. Δεν συμφωνώ με το δε βαριέσαι είναι απλά τέλεια η Samic!! σιγά την Gibson ου να μου χαθούνε οι ακριβές φίρμες, μας κοροιδεύουν!! . ¶λλο καλή για τα λεφτά της (που με βρίσκεις και μένα σύμφωνο) άλλο δεν πιστεύω ότι θα έβλεπα διαφορά. Διαφορά υπάρχει τεραστιοτάτη κατά τη δική μου γνώμη και εμπειρία παίζοντας και με τις 2, και κατέχοντας μία Gibson LP strd. :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι τι παιζει ο καθενας μας εγω αν παρω μια gibson και μια jackson των 500 ευρω με τιν jackson θα παιζω διοτι θελω γκαζια και floyd rose (παιζω thrash). πιστευω οτι οι διαφορες δεν ειναι τοσο μεγαλες μπορει να ειμαι και λαθος αλλα υπαρχουν replica μοντελα τα οποια πραγματικα αξιζουν τα φραγκα τους αλλα και μοντελα πχ gibson τα οποια ειναι one of a kind στο αυτι του καθενος το συμπερασμα :wink:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν με 500 ευρώ πλησιάζεις κατά 90% σε αυτό που θα έπρεπε να δώσεις 5000 ευρώ για να το έχεις κατά 100%, τότε τίθεται το εξής θέμα:

 

Aξίζει να τα χώσεις;

 

Φυσικά αυτό έγκειται στα θέλω και στον τρόπο σκέψης του καθενός...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8) ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΣΑΚΟΜΟ..... ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ! ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΝΤΕΛΑ ΔΗΛ. ΚΑΙ LES PAUL TOY 58΄ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΥΚΗ ΜΕ ΧΡΥΣΑ HARDWARE, KAI SAMIK ΜΑΥΡΗ ΜΕ ΧΡΥΣΑ HARDWARE KAI ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΤΟΥ 58΄LES PAUL!!!!!!!!!!! ME S/N: S00094694

KAI ME AYTO ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΝΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wink: ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟΝ kwstas79 ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΣΕ ΔΡΧ. ΠΕΡΙΠΟΥ 380.000 ΤΟ ΕΤΟΣ 78΄ΣΕ ΕΚΘΕΣΗ ΤΗΣ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ GUITAR & AMP'S ΟΠΩΣ FENDER, GIBSON , KRAMER , CHARVEL , JACKSON , FERNANDES , IBANEZ , VOX , MARSHALL Κ.Λ.Π.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου