Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Προς συμμετέχοντες στο παζάρι:

 

Καλό είναι να έχετε μια βασούλα να ακουμπάτε το οργανάκι που θα βάλετε για σπρώξιμο, να φαίνεται ομορφούλι.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Επειδή έχω αρχίσει να μπερδεύομαι, εμείς που δεν έχουμε ξαναέρθει μπορούμε να έχουμε παρακαλώ μια πιο καθαρή εικόνα του τι ακριβώς θα γίνει; Παζάρι, jam, παρουσίαση; Έχει ξαναγίνει αυτό; Να φέρουμε όργανα ή το τζαμ θα πάει για βρούβες για να δοκιμάζονται τα όργανα προς πώληση; Από τις 5 μέχρι αργάμιση τι ακριβώς θα γίνει; Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα; Προμήθειες φέρνουμε / επιτρέπονται;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω αρχίσει να μπερδεύομαι, εμείς που δεν έχουμε ξαναέρθει μπορούμε να έχουμε παρακαλώ μια πιο καθαρή εικόνα του τι ακριβώς θα γίνει; Παζάρι, jam, παρουσίαση;

 

Υπάρχουν τρείς αίθουσες Ray, οπότε φαντάζομαι ότι θα γίνουν και τα τρία ταυτόχρονα, σε διαφορετικό χώρο το κάθε ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήνω τον Χάρη... ;D

 

Βάλε ρε τσιφούτη και καμιά πατάτα, καμιά σαλατούλα να γλιστράει το σφάγειο και να φέρουμε ημείς κανά τσίπουρο τπτ μπυρωίνες, κρασίσια  έτσι για το ροκ ρε πιδίμ.

 

  Αλλά έτσι είστε εσείς οι χαμουτζίδες, δεν ξεύρετε να τρώτε λαίμαι.

Δεν έρχομαι  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω μια αιθουσα δική μου, σκοτεινή και θελω να μεινω μόνος, να μην με ενοχλήσει κανένας, να διαλογιστώ

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω μια αιθουσα δική μου, σκοτεινή και θελω να μεινω μόνος, να μην με ενοχλήσει κανένας, να διαλογιστώ

Εντάξει Κώστα, θα έχει και μούρα για τον διαλογισμό.

Θα σε σκεφτόμαστε όταν θα πίνουμε μπύρες και θα τρώμε σουβλάκια απ' έξω. ;D ;D

 

Για όσους δεν ξέρουν, στα 50-100 μέτρα υπάρχει μαγαζί με κιμαδόπιτες, μπουγάτσες με σοκολάτα, πίτσες, κλπ, με φύλλο και ζύμη που τα φτιάχνουν μπροστά σου!

 

ΣΚΟΤΩ!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει Κώστα, θα έχει και μούρα για τον διαλογισμό.

Θα σε σκεφτόμαστε όταν θα πίνουμε μπύρες και θα τρώμε σουβλάκια απ' έξω. ;D ;D

 

Για όσους δεν ξέρουν, στα 50-100 μέτρα υπάρχει μαγαζί με κιμαδόπιτες, μπουγάτσες με σοκολάτα, πίτσες, κλπ, με φύλλο και ζύμη που τα φτιάχνουν μπροστά σου!

 

ΣΚΟΤΩ!

 

μπουγατσα με σοκολάτα? . Αυτά ειναι φιλε!!!. Τωρα ερχομαι στάνταρ.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου