Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..ο ένας είχε πάει στα πεθερικά του να μαζέψουν μούρα..

 

 

το ζυγούριν ήτο πεντανόστιμον..  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε σεις 13.149 φορές αναγνώστηκε!

 

Που σκατά θα χωρέσουμε?

 

Και βέβαια το κυριότερο.....

 

..... 3 μπύρες να πιεί ο καθένας (μέσο όρο λέμε έτσι? ;D ;D) θέλουμε 40.000 μπύρες!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Άμα ερχόσουνα νωρίς, θα λεγα του Γιάννη να φέρει κάτι να σβήσεις τον καημό σου...  ;D

 

 

Κάνα τσιπουράκι, δεν θα ήταν κακή ιδέα  ;D

 

@ Paraga: Του κακού χαμού που σε λέω... Είχε κιουρίες, είχε νεαρές, είχε metalάδες, έκαναν stage dive... Μεγάλες στιγμές  8)

 

Αλλά μου θέλατε μούρα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχε νεαρές, είχε metalάδες, έκαναν stage dive... Μεγάλες στιγμές  8)

Τι στο καλό, στο Bobby's παίζατε? ;D ;D ;D ;D

 

Once it starts, it never stops! ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄όσο γνωρίζω θα υπάρχει μια Strat και μια Tele αρματωμένες κι οι διό, κάποιου γνωστού και μη εξαιρετέου μέλους μας, που γουστάρει πολύ. Ακούς Σπύρο;

 

Ακούω (αν και περήφανος απ' το ένα τουλάχιστον). Τέλε θα υπάρχει σίγουρα, για στρατ δεν ξέρω καθότι, κατά πάσα πιθανότητα θα φύγω καπάκι για πρόβα οπότε θα κουβαλάω και πεταλιέρα. Αν δεν έχω πρόβα τελικά, θα φέρω και τις δύο αλλά με χωρίς πεταλιέρα.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνα τσιπουράκι, δεν θα ήταν κακή ιδέα  ;D

 

@ Paraga: Του κακού χαμού που σε λέω... Είχε κιουρίες, είχε νεαρές, είχε metalάδες, έκαναν stage dive... Μεγάλες στιγμές  8)

 

Αλλά μου θέλατε μούρα  ;D

 

Άστα τα Παράγκας στούνδιος περνούνδύσκολες στιγμές. Ήρθε ο κομπιούτορας και η μητρική του έπαθε μητρικά εις του ταξίδι. Είναι εντός βεβαίως της πενταετούς εγγύησής της, αλλά θα καθυστερήσει η λειτουργία των στούνδιος......................άσε που δεν με έφεραν ούτε τον ενισχυτή, δια να του βάλω το φρέσκο ηχείο.

 

Θκατά σε λέω θκατά, πέραν αυτού όλα καλά, το τοπικό τσίπρον είναι υπέροχο, το τοπίο είναι εις την ομιχλην κάθε πορνό εξαιτίας του ποταμού, τα κεμπάπ υπέροχα και η κυρά Τασούλα από δίπλα πάντα με περιμένει για να με κάνει το τραπέζι .

 

Τεστάρω το θερμαντικόν σώμα, μετράω καταναλώσεις, μεταξύ μεσέ-οξυάς-αγριοπασατεμπιάς-μαχογκάνι ταύτην στιγμήνε λαίμαι με το κλαπέτο στις 45 μοίρες και κλειστές αναπνοές, του ργαλείου δγλεύ οικονομικά και βγάζει ροπές από χαμηλά.

 

Οι ειδικοί μετρούν θερμοκρασίες-υγρασία χώρων, όλα πάνε ωρολόγιον λαίμαι, όλα θα πάνε καλά και τα στούνδιος Παράνγκας θα λειτουργήσουν υπό τας καλυτέρας των συνθηκώνε λαίμαι κι ας γκρινιάζω που αργούνενε  ;D

 

Ο προαγωγός με είπε πως τελειώνει το  Lady Nanny

 

Long live rock λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕΓΑΦΩΝΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΕΛΕΟΣ ΑΠΟΧΩΡΩ

 

Φίλοους 30 κατοίκους έχει το χουριόμ, αν είναι να τους γκάνεις γκαρδιακούς με τσι αγριοφουνάρες σου να με το πεις να κλείνου το ηχείο λαίμαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φίλοους 30 κατοίκους έχει το χουριόμ, αν είναι να τους γκάνεις γκαρδιακούς με τσι αγριοφουνάρες σου να με το πεις να κλείνου το ηχείο λαίμαι  ;D ;D ;D

 

Φίλοους, δεν πιστεύω να προπαγανδίζεις στο χουριό τους RS- συμπάθια για τον διάβουλα και τέτοια πράγματα...  ;D

 

ΥΓ: Κεμπάπ διαβάζω και μου μπαίνουν ιδέες... Πότε είπαμε θα είναι έτοιμα τα στούντιος;

 

Κεμπάμπ, τυροκαφτερή και τσίπουρα- δεν έχω καλύτερο  8)

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου