Προς το περιεχόμενο

Toneworks AX3000


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρωτάει ένας φίλος μου τι γνώμη έχετε για αυτή. Σημειωτέον παίζει progressive metal και heavy γενικότερα. Βοηθείστε παρακαλώ... Η πεταλιέρα είναι αυτή: http://www.thomann.de/gr/toneworks_ax3000g.htm

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την έχω ακούσει, αλλά έχοντας εμπειρία από την AX10G και την ΑΧ1G της Korg, έχω να πω απλά ότι αν έχει την ίδια "μηχανή ήχων" με αυτές τα "γκάζια" της θα είναι ελεεινά για κάθε είδος...

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω για τα λεφτά που κοστίζει είναι πολυ τίμια επένδυση.Όσο για τα γκάζια τουλάχιστον εμένα μου ακούγονται πολύ πιο φυσικά απο τις προτάσεις των Boss,Digitech,Zoom και δε συμαζεύεται.Τα εφέ δεν είναι κάτι το πρωτοπορειακό ηχητικά αλλά θα καλυφθεί ο φίλος σου.Μην ξεχνάμε την τιμή έτσι; :wink:

 

John η korg στα μοντέλα της απο την αχ1500g και μετά έχει ενσωματώσει μια τεχνολογία για πιο "natural sounding" γκάζια.Εμένα τουλάχιστον μου φάνηκαν αξιόλογα.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πεταλιέρα είναι πολύ καλή επένδυση για τα λεφτά της. Προχώρα άφοβα. Έχω παίξει με Digitech, Boss και είναι κλάσεις ανώτερη από αυτές. Τα βρώμικά της μου αρέσουν προσωπικά και δεν έχουν καμία σχέση με τα άθλια και ελεινά βρώμικα των Boss kai Digitech. Από delay κανένα πρόβλημα καθώς διαθέτει modelling των γνωστών και μη εξαιρετέων delay της korg. Γενικά πολύ καλή επιλογή. Κι εγώ ήμουν επιφυλακτικός πριν την αγοράσω αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου