Προς το περιεχόμενο

Noiz.gr Jam & G.A.S. '14 - After


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νικο και εμείς ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια δεν ξερω αν ποτε θα φτασω να φτιαχνω κιθάρες με προδιαγραφες Parker δηλ λεπτα μπράτσα με ανθρακονήματα  ατσάλινα ταστα  κλπ οι κατασκευές μου ειναι πιο παραδοσιακες ;D

Εγω προτείνω να ξαναβρεθούμε στο ιδιο στούντιο σύντομα και να τα ξαναπούμε, τωρα που χειμωνιάζει ειναι οτι πρέπει

Φευγοντας απο εκει το βράδυ είπα στους συν luthiers θάνο και Νίκο: παιδια συμπαθάτε με δεν με βλέπω να φτιάχνω και πολλά όργανα τωρα πια, προτιμάω να παίζω με αυτά :D

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ευχαριστω επίσης τον φίλο που φαινόμαστε να τζαμαρουμε στο πρώτο clip του HellFire με την πράσινη μπλόυζα. Με ανέχτηκε τοσην ώρα με το χαμόγελο στα χείλη :) Πολύ ευγενικός και δεν ξέρω και το όνομα του.

Και τα πράσινα παπούτσια.  ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Terry RoscoeBeck5 - μέγιστος μπασίστας, ευχαριστώ για το jam, ας το ξανακάνουμε!

 

Νίκο να είσαι καλά, αλλά... κόψε κάνα- δύο μέτρα  ;D

 

Η χαρά ήταν όλη δική μου- και που γνωριστήκαμε και για το jam και φυσικά που εντάχθηκες στην μεγάλη μουσική οικογένεια του Noiz (τρομερό κλισέ αυτό το τελευταίο)  ;D ;D ;D

 

 

Και να είσαι σίγουρος τώρα που θα τα λέμε εδώ μέσα, θα κανονίσουμε να ξανά βαρέσουμε.

 

Εξάλου η σπεσιαλιτέ μας είναι να γράφουμε ο ένας για τον άλλο- home studio και μπύρες να υπάρχουν και τι άλλο στον κόσμο  ;) ;D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nasokosm μόλις ετοιμάσει ο Θανος την tele εχουμε σύναξη για δοκιμή!

 

Terry αν θελήσεις γράψιμο κιθάρας, ρίξε το σύνθημα και έφτασα!

 

Καλησπέρα φίλε Νέστορα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο να είσαι καλά, αλλά... κόψε κάνα- δύο μέτρα  ;D

Τι εννοάς?

Πάλι δωδεκάμετρα?

Βαρέθηκα!

Άντε ρε Νίκο, ξεσήκωσέ τους όλους!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τι εννοάς?

Πάλι δωδεκάμετρα?

Βαρέθηκα!

Άντε ρε Νίκο, ξεσήκωσέ τους όλους!

 

Να κόψουμε κάνα δύο μέτρα να το κάνουμε fusion  ;)

 

ΥΓ: Ελπίζω να διάβασες τα καλά νέα, ο Samy ανακάλεσε την απόλυση μας...

 

Back in business  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο και εμείς ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια δεν ξερω αν ποτε θα φτασω να φτιαχνω κιθάρες με προδιαγραφες Parker δηλ λεπτα μπράτσα με ανθρακονήματα  ατσάλινα ταστα  κλπ οι κατασκευές μου ειναι πιο παραδοσιακες ;D

Εγω προτείνω να ξαναβρεθούμε στο ιδιο στούντιο σύντομα και να τα ξαναπούμε, τωρα που χειμωνιάζει ειναι οτι πρέπει

Φευγοντας απο εκει το βράδυ είπα στους συν luthiers θάνο και Νίκο: παιδια συμπαθάτε με δεν με βλέπω να φτιάχνω και πολλά όργανα τωρα πια, προτιμάω να παίζω με αυτά :D

 

Εγώ πάντως απο το λίγο που έπαιξα μαζί σου μου άρεσε πολύ. Όποτε βρεθείτε ξανά πείτε να έρθω κι εγώ. Αλλά μην παρατήσεις το φτιάξιμο γιατί σε έχουμε ανάγκη!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Την Κυριακή πέρασα καταπληκτικά και ήταν μια βραδιά που θα θυμάμαι για χρόνια. Όπως είπα και στον Γιάννη, θα είναι ένα σημείο αναφοράς για τα Stage Studios. Λυπάμαι μόνο που δεν κατάφερα να γνωριστώ και να συζητήσω με τον καθένα ξεχωριστά. Ανεβάζω μερικά βιντεάκια που τράβηξα, για να καταχωρήσω κι εγώ το δικό μου υλικό στο ''ημερολόγιο'' της συνάντησής σας.

 

Ανδρέας

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου