Προς το περιεχόμενο

Noiz.gr Jam & G.A.S. '14 - After


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

 

 

Καλώς ήρθες και εσύ. Τελικά το jam αποδείχθηκε χρήσιμο, καθώς ήρθαμε σε επαφή με νέα αξιόλογα άτομα/ μουσικούς.

 

 

Και ένα σχόλιο για το βίντεο: Αυτός ο admin είναι φτιαγμένος για strat, αλλά επιμένει να παίζει με οποιοδήποτε άλλο...κσύλο, εκτός από το σωστό (Fender)  ;)

 

ΥΓ: GAS τελικά είχαμε;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: GAS τελικά είχαμε; 

Με τον Νίκο (plating, χρώματα, ξύλα...), με εσένα (ξύλα, μοντέλα, relicing), με τον Νάσο (ακόμα ψάχνομαι με το σώμα βρε συ), με τον Δημήτρη (ωραίοι και ενδιαφέροντες -κακώς που έτυχαν λιγότερης προσοχής από τους πολύχορδους- οι Dynacord), με τον Φώτη (μαγνήτες, χορδές, καμπίνες) και με άλλα παιδιά, για αυτό μιλάγαμε.

 

Α, και έπαιξα (όσο μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο) λιγάκι με τα άλλα τα παιδάκια.

 

Δεν ξέρω για τους άλλους...  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Με τον Νίκο (plating, χρώματα, ξύλα...), με εσένα (ξύλα, μοντέλα, relicing), με τον Νάσο (ακόμα ψάχνομαι με το σώμα βρε συ), με τον Δημήτρη (ωραίοι και ενδιαφέροντες -κακώς που έτυχαν λιγότερης προσοχής από τους πολύχορδους- οι Dynacord), με τον Φώτη (μαγνήτες, χορδές, καμπίνες) και με άλλα παιδιά, για αυτό μιλάγαμε.

 

Α, και έπαιξα (όσο μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο) λιγάκι με τα άλλα τα παιδάκια.

 

Δεν ξέρω για τους άλλους...  ;D

 

;D

 

 

Βασικά, ήθελα να πω αν έφερε κανείς τίποτα προς πώληση και είχαμε τίποτα νταλαβέρια.

 

 

ΥΓ: Περιμένω να μου πεις τι έγινε με το... αγαπημένο μας χρώμα. Πήγες, το είδες;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Περιμένω να μου πεις τι έγινε με το... αγαπημένο μας χρώμα. Πήγες, το είδες;

Δεν βρήκα ευκαιρία ακόμα αλλά σύντομα .....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και ένα σχόλιο για το βίντεο: Αυτός ο admin είναι φτιαγμένος για strat, αλλά επιμένει να παίζει με οποιοδήποτε άλλο...κσύλο, εκτός από το σωστό (Fender)  ;)

 

 

+1.000 και 3.000 like  ;D

 

Ο Sammy ηταν μεγαλη απωλεια !!!!

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

 

Καλώς ήρθες και εσύ. Τελικά το jam αποδείχθηκε χρήσιμο, καθώς ήρθαμε σε επαφή με νέα αξιόλογα άτομα/ μουσικούς.

Αυτό ήταν και το νόημα. Εξαιρετικός απο κάθε άποψη ο Νίκος.

 

 

Και ένα σχόλιο για το βίντεο: Αυτός ο admin είναι φτιαγμένος για strat, αλλά επιμένει να παίζει με οποιοδήποτε άλλο...κσύλο, εκτός από το σωστό (Fender)  ;)

Τι λες μωρέ... είχα που είχα την κουλαμάρα μου, έπεσα και στην Strat του RayDTutto, που είναι όλη scalloped και με τρέμολο χαλαρό (γούστα είναι αυτά) και δεν σταύρωσα νότα για νότα σωστή. :'( Ο ήχος της Tele του Νάσου μου άρεσε πολύ. Ζύγιζε όμως εξ ίσου πολύ. :)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αυτό ήταν και το νόημα. Εξαιρετικός απο κάθε άποψη ο Νίκος.

Τι λες μωρέ... είχα που είχα την κουλαμάρα μου, έπεσα και στην Strat του RayDTutto, που είναι όλη scalloped και με τρέμολο χαλαρό (γούστα είναι αυτά) και δεν σταύρωσα νότα για νότα σωστή. :'( Ο ήχος της Tele του Νάσου μου άρεσε πολύ. Ζύγιζε όμως εξ ίσου πολύ. :)

 

Άσε τι γκρίνια, μια χαρά ακούγεσαι. Τώρα μίλαγα με τον Ανδρέα (Ρεμαλοφράνκ) και λέγαμε αυτό το πράγμα: Παίξε με start  ;)

 

Ο αγαπητός Νάσος μόλις ξεπεράσει την αγάπη του για το ash και στραφεί σε άλλα κσύλα- alder/ basswood κλπ-θα δεις πως θα ελαφρύνουν τα πράγματα  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήταν και το νόημα. Εξαιρετικός απο κάθε άποψη ο Νίκος.

Τι λες μωρέ... είχα που είχα την κουλαμάρα μου, έπεσα και στην Strat του RayDTutto, που είναι όλη scalloped και με τρέμολο χαλαρό (γούστα είναι αυτά) και δεν σταύρωσα νότα για νότα σωστή. :'( Ο ήχος της Tele του Νάσου μου άρεσε πολύ. Ζύγιζε όμως εξ ίσου πολύ. :)

Εγω απο σενα περιμένω κριτική για τη άλλη το καμάρι μου την 335 μια και εισαι κάτοχος και οσο ναναι κάτι θα ξέρεις  ;D

Ρίχτα λοιπον δεν ντρέπομαι: ειναι βαριά, ειναι λίγο χοντρή, έχει φαρδύ μπράτσο, εχει δύο ποτς τι άλλο?

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο αγαπητός Νάσος μόλις ξεπεράσει την αγάπη του για το ash και στραφεί σε άλλα κσύλα- alder/ basswood κλπ-θα δεις πως θα ελαφρύνουν τα πράγματα  ;D

Την έχω ψιλο ξεπεράσει και ήδη εχω ενα μπράτσο ετοιμο στα βαψίματα και δύο σώματα ενα poplar και ενα limba  precision καθως και ενα basswood -οχι ακομα ετοιμο- που περιμενουν τη δοκιμη για να δούμε ποιο θα μείνει μόνιμα στο νεο οργανο του κανακάρη μου ;D

Στις δοκιμες είσαστε ευπρόσδεκτοι :D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου