Προς το περιεχόμενο

"Night Friends" - fusiongtr, Terry, gvour


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θυμάμαι, αυτό. Ήταν ο τρόμος προσωποποιημένος λίγους μήνες αφού γράφτηκα στο νοιζ.

Τέτοιος που ούτε να ποστάρω δεν θέλησα. Ελεγα, πού πας ρε Καραμήτρο να σχολιάσεις....Αλλωστε από τα γραφόμενα όλοι φαίνονταν μια καλή παρέα που τα λέγανε μεταξύ τους.

Τσούλησε πολύ νερό στ αυλάκι, μέχρι που αργότερα κάποια στιγμή το ανακάλυψα στο sc του φάσιον προσπαθώντας να λύσω το μυστήριο της έλλειψης υλικού από μέρους του αλλά και από την άλλη του μεγάλου σεβασμού που είχε στην κοινότητα.

 

 

Ήταν τέτοιο το σοκ που τόλμησα να ανεβάσω κομμάτι 2.5 χρόνια μετά. Ευτυχώς που βρέθηκε ο υπέρλαμπρος αστήρ cos να πει δυο κουβεντούλες και να νιώσω ότι ...ωραία θα είναι εδώ.

 

Μετά από 7 χρόνια ακούγεται εξ ίσου καλά πάντως.

  • Ευχαριστώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, fusiongtr είπε

 Πάντως ρε παιδιά είχα φάει μεγάλη φρίκη τότε.

Με είχε πιάσει τρεμούλα.

Ξέρεις τι είναι να σου πει κάποιος "γράψε ένα κομμάτι σε μια εβδομάδα" (με πολύ κόπο το τρέναρα, τέσσερεις μέρες ήταν στην αρχή)?

Από το μηδέν?

Με άδειο κεφάλι τελείως?

Τελικά ποτέ δεν μάθαμε για ποιόν λόγο γράφτηκε το κομμάτι..... Και γιατί αυτή η διορία;

Πάντως με τον Ανδρέα έχω επαφή.... το μόνο εύκολο να σου ζητήσει ξανά κάτι ανάλογο....😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μας σκλαβώνετε, σας ευχαριστούμε όλους από καρδιάς.

 

 

3 ώρες πριν, cigaret13 είπε

1. Τελικά ποτέ δεν μάθαμε για ποιόν λόγο γράφτηκε το κομμάτι..... Και γιατί αυτή η διορία;

 

2. Πάντως με τον Ανδρέα έχω επαφή.... το μόνο εύκολο να σου ζητήσει ξανά κάτι ανάλογο....😇

 

1. Φώτη μου, είχε γίνει τότε μια noiz-ομάζωξη σε στούντιο και είχαμε περάσει φανταστικά.

Ο Αντρέας είχε τραβήξει βίντεο από το event, και ήθελε να το ντύσει με original μουσική.

Είχε πει λοιπόν σε τρία άτομα (ένα από αυτά ήμουν κι εγώ) να γράψουν από ένα κομμάτι, και να το τελειώσουν μέχρι να κάνει το editing στο βίντεο, για να το ανεβάσει.

Όπως καταλαβαίνεις δεν ήθελε να περάσει κανένας μήνας πρώτα.

 

2. Κανόνισε να με κάνεις να ξαναρχίσω τα χάπια εσύ ....

  • Ευχαριστώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξαναγράψω γιατί τη προηγούμενη φορά πήγε αδιάβαστο:

 

Θα πω μόνο τούτο: Είναι τιμή μου που έχω συνεργαστεί με τον έναν και είναι φίλοι μου οι λοιποί δύο (3)!  ;)

  • Ευχαριστώ 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Μπράβο σας παιδιά, καταπληκτικό! Συγκινήθηκα.. Το κομμάτι πολύ ωραίο, αλλά συγκινήθηκα γιατι τα drums μου θύμισαν πώς έπαιζα παλιά που ήμουν drummer, πρίν αφιερωθώ στα πλήκτρα. Και τώρα έχω ξεχάσει πώς πιάνονται οι μπαγκέτες.. Φίλτατε Fusion, θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες ως προς το οτι πρέπει να ανεβάζεις συχνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικο κομματι. Φοβερα παιξιματα. Δεν αντιλαμβανομαι πληρως την αρμονια και το τι συμβαινει εκει μεσα, αλλα το ευχαριστηθηκα.

 

Με το καλο, Στρατο, να σε ξαναδουμε σε νεο κομματι, σολο ή συνεργασια.

 

Ελπίζω να πόσταρα στο σωστό μερος....😀

  • Ευχαριστώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου