Προς το περιεχόμενο

Sweet '80s (cigaret13)


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυριακή σήμερα (χθες δηλαδή ::)) δουλειά δεν είχα, σπίτι θα καθόμουν και έτσι έκατσα έγραψα ένα κομματάκι. Επειδή φαγωθήκατε όλοι με την 80τίλα στα κομμάτια μου, το άσμα αυτό το έκανα '80s 8)......περίπου.... ::)                                                                                                                                    https://soundcloud.com/cigaret13/sweet-80s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μ' άρεσε πολύ Φώτη!

 

Πολύ ωραία σημεία στα σόλο με μελωδικές φράσεις. Εγώ θα ήθελα λίγες περισσότερες παύσεις αλλά αυτό είναι προσωπική άποψη. :)

 

Μπράβο!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακή σήμερα (χθες δηλαδή ::)) δουλειά δεν είχα, σπίτι θα καθόμουν και έτσι έκατσα έγραψα ένα κομματάκι. Επειδή φαγωθήκατε όλοι με την 80τίλα στα κομμάτια μου, το άσμα αυτό το έκανα '80s 8)......περίπου.... ::)                                                                                                                                    https://soundcloud.com/cigaret13/sweet-80s

Φώτη είσαι αστερι φίλε.  Liked ... ;D ;D

Αυτόν τον ήχο ποτε θα τον πιάσω...  8) 8) 8) ;D

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο περνα ο καιρος,στα δικα μου αυτια τουλαχιστον,γραφεις ολο και καλυτερα,πιο συγκροτημενα και με ουσια και εχεις ενα δικο σου υφος στο παιξιμο,το γραψιμο και τον ηχο.

Περα απο το αν αρεσουν σε καποιον αυτα που φτιαχνεις η οχι ειναι σημαντικο νομιζω για οποιον συνθετει να εχει κατι ιδιαιτερο.

 

Ωραιο κομματι,εχει το δικο σου τροπο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' το πρωί λέω να απαντήσω, αλλά όλο και κάποιος πελάτης θα μπει να με διακόψει.... :-X.  Πρώτα απ'όλα ευχαριστώ όλους για τα comments!

Εγώ θα ήθελα λίγες περισσότερες παύσεις αλλά αυτό είναι προσωπική άποψη
Και 'γώ θα το ήθελα Δημήτρη αλλά μικρό παιδί είμαι και παρασέρνομαι..... :-\ :o
Αυτόν τον ήχο ποτε θα τον πιάσω
Πλάκα κάνεις βρε Βασίλη, στο Empty rooms ο ήχος σου ήταν κλάσεις ανώτερος από τον δικό μου με τα μπλιμπλίκια.
Βάλε καί την μπάλα..
Δωρεάν μάθημα ιστορίας μουσικής στον Emfasis: 'Η Disco "πέθανε" τέλη '70s μαζί με την πανκ, αρχές '80s είχαμε άλλα..... ;D ;D ;D Πάντως είσαι ποιητής...  
Καλημέρα σας
Σπύρο κατακοκκίνησα.... ::).    Πάνο παιχταρά, όχι όσο εσύ.... ;)   Magna ευχαριστώ πολύ για το, υπερβολικό θά'λεγα, σχόλιό σου :)  
εχει το δικο σου τροπο!
Καλώς-κακώς Γιώργο αυτά μου "βγαίνουν" όταν κάθομαι να γράψω κάτι... ::) :P  8) ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπαθής μελωδία-δεν είναι στα ακούσματά μου το είδος- αλλά για να λαίμαι και τις αλήθειες είμεθα επαέ, ε?

Το λεπόν,υπάρχει ένα θεματάκι με το ρυθμό και επειδή ο ρυθμός προέρχεται από κουτί, αποκλείεται να κάνει λάθος, οπότε ξαναγράψε τις μπουθάρες με τρόπο που να πατάνε πάνω στο ρυθμό.

  Επαέ που ήθελες 80τίλα, εμενα δεν με βγαίνει  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου