Προς το περιεχόμενο

Nelly Cootalot Credits theme


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Λοιπόν, μετά από μεγάλη αποχή από το φόρουμ ορίστε και κάτι εντυπωσιακό, νομίζω...  ;)

 

Περιμένω σχόλια. (και αν σας θυμίζει κάτι, προφανώς δίκιο έχετε... Αλλά νομικό πρόβλημα δεν υπάρχει).

 

Το κομμάτι πρέπει να λουπάρει (αν και σε mp3 δε θα το κάνει πολύ καλά, αλλά τουλάχιστον εξηγεί το γιατί τελειώνει έτσι απότομα).

 

Νικόλας

track_10_done.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μετά από μεγάλη αποχή από το φόρουμ ορίστε και κάτι εντυπωσιακό, νομίζω...  ;)

 

Περιμένω σχόλια. (και αν σας θυμίζει κάτι, προφανώς δίκιο έχετε... Αλλά νομικό πρόβλημα δεν υπάρχει).

 

Το κομμάτι πρέπει να λουπάρει (αν και σε mp3 δε θα το κάνει πολύ καλά, αλλά τουλάχιστον εξηγεί το γιατί τελειώνει έτσι απότομα).

 

Νικόλας

 

Εξαιρετικό Μαέστρο sir! Ευχαριστουμε που το μοιράστηκες μαζι μας!

 

googlara τον τιτλο και ειδα καποια πραγματα για adventure games.

Για που προορίζεται το θέμα? Μερος soundtrack για καποιο game?

 

Στο wmp μου λουπαρει ομαλά.

 

 

 

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι. Δεν μου θυμίζει κάτι. Ίσως το θέμα απο τους πειρατές της Καραιβικής λίγο.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟλυ ωραιο και αυτο απορω τοσον καιρο γιατι δεν ανεβαζες μουσικη .

Μπραβο...Ειδες ακομα και κεις του ροικ εν ρολλ θελουμε τον κλασικο μας δεν γινεται.

Χαχαχα μπραβο και παλι.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Λοιπον, είναι πραγματί για παιχνίδι adventure, το Nelly Cootalot και είναι το κομμάτι των τίτλων τέλους. Υπάρχουν κάποιες λεπτομέρειες να φτιάξω, αλλά κατά τα άλλα αυτό είναι το κομμάτι και μου άρεσε τόσο που είπα να το μοιραστώ μαζί σας, ως έχει.

 

Σας ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου