Προς το περιεχόμενο

Ξύλα. Τελικα μηπως τρωμε το παραμυθι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε βέβαια είναι και αυτό... Να μην σου πω ότι η μια ταστιέρα μπορεί να έχει πιάσει περισσότερο λίπος για την δοκίμασε ένας λίγδης.

 

Τρομάρα σου  ;D

Λίγδης μπορεί να μην είναι...αλλά μεταλάς και να την έχει λειώσει στις τρεμολιές!!!!. Δεν παίζουν όλοι "ασανσέρ" όπως εσύ!!!!!!! :D ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 483
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν ειχα ενα ευρω για καθε κιθαρα που ειχε πιο φρεσκιες χορδες,ηταν ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΗ,καλυτερα σεταρισμενη και ακουγονταν ΅καλυτερα΅ απο μια αλλη ΅ιδια΅ διπλανη θα ημουν ο Μπικ Γκεϊτς....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Θα πρεπει να θεωρεις δεδομενο τοι  και το setup ειναι ολοιδιο και οι χορδες εχουν γραψει τις ιδιες ωρες... (αυτο τι πιθανοτητες συγκεντρωνει σε ενα κιθαρομαγαζο?)

 

Όχι δεν το θεωρώ, αλλά ας μην διυλίσουμε τον κώνωπα- και μάλιστα για πράγματα που έχουμε ακούσει.

 

Αλλά, αφού τα κσύλα δεν παίζουν ρόλο, ελπίζω σε κάποιο μελλοντικό noizο gig κάποιος να φέρει το σκαστό... μαόνι του, να το ακούσουμε δίπλα σε κάτι ash  ;)

 

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τα θελες  τα παραδειγματα  καημενε? :-X ;D

Πες τα ρε δάσκαλε....εδώ παίζει ρόλο το ξύλο...δεν παίζει το λίπος? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κάνετε και μία ψηφοφορία επι του θέματος εδώ, έτσι, για να φανεί και μία βάση εκκίνησης της συζήτησης; Με μόνο δύο επιλογές, ανεξαρτήτως ποσοστού επιρροής, ναί-όχι. Νομίζω πως θα βοηθήσει με κάποιο τρόπο τους συμμετέχοντες στο νήμα.

 

+100000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οτι επηρρεαζει και την ακουω κ εγω αλλα τι σε κανει να πιστευεις οτι τα δικα σου αυτια λειτουργουν καλυτερα απο του αλλου που δεν τις ακουει και πιστευει οτι δεν επηρρεαζει?

 

Ειναι η δουλεια μου τετοια που τα τσεκαρω τακτικα ωστε να ξερω παντα οτι ακουν πολυ πιο μικρες λεπτομερειες απ αυτο.

 

Αυτο νομιζω οτι το ακουει ο καθενας,ακομη κι αν δεν θελει να το ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κάνετε και μία ψηφοφορία επι του θέματος εδώ, έτσι, για να φανεί και μία βάση εκκίνησης της συζήτησης; Με μόνο δύο επιλογές, ανεξαρτήτως ποσοστού επιρροής, ναί-όχι. Νομίζω πως θα βοηθήσει με κάποιο τρόπο τους συμμετέχοντες στο νήμα.

Α ντοντ θινκ σο.

Μπικοουζ Μιστερ Ελιας, το θεμα δεν ειναι δημοκρατικον.

Δεν μπορει να εχει την ιδια βαρυτητα η ψηφος σου, με την ψηφο καποιου που κανει "τεστ" στα οργανα, μεσω guitar rig και 5ιντσα μονιτορακια ή ακουστικα (κι αυτα της πλακας).

Μονον να τρολαρουμεν ημπορουμεν χιαρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ντοντ θινκ σο.

Μπικοουζ Μιστερ Ελιας, το θεμα δεν ειναι δημοκρατικον.

Δεν μπορει να εχει την ιδια βαρυτητα η ψηφος σου, με την ψηφο καποιου που κανει "τεστ" στα οργανα, μεσω guitar rig και μονιτορακια ή ακουστικα (κι αυτα της πλακας).

 

 

Μωρε εχε χαρη που πουλησα την παλια μου τζιτζιτεκ,με εκεινη μπορουσα να αποδειξω οτι μια τελεκαστερ ενα μπουζουκι και ενα αλυσοπριονο ακουγονται ακριβως το ιδιο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μωρε εχε χαρη που πουλησα την παλια μου τζιτζιτεκ,με εκεινη μπορουσα να αποδειξω οτι μια τελεκαστερ ενα μπουζουκι και ενα αλυσοπριονο ακουγονται ακριβως το ιδιο  ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

εδώ παίζει ρόλο το ξύλο...δεν παίζει το λίπος? ;D ;D

 

;D ;D ;D ;D

 

Παιδια,τωρα σοβαρα..

Εννοειτε οτι ολες οι στανταρντ φενδερ στρατ που βγαινουν την  ιδια χρονια ας πουμε

με τα ιδια σπεκς ΑΜΕΣΩΣ οξω απ το εργοστασιο,χωρις λιπιδια,

ακουγονται ΟΛΟιδιες?

 

Μονον να τρολαρουμεν ημπορουμεν χιαρ.

;D ;D ;D

 

ΑΗ γουοντ ελεξιονσ ΝΑΟΥ,νο ματερ  δε κουαλιτυ οφ δε βωουτερς.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου