Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κι ενα για τον Samy που μου το ζητησε μεσω pm.

Χαλαω εγω χατιρια? Δεν λεμε ποτε οχι σε εναν φανατικο ακροατη της εκπομπη μας, οπως ειναι ο Samy. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε να αρχισω να ετοιμαζομαι για εξω, 12:08 πηγε η ωρα.

 

 

Άργησες κιόλας, άντε ν' αλλάξεις κανά νερό φίλοους, μπας και βρούμε την ησυχία μας και ακούσουμε κανά ασθματάκι της προκοπής λαίμαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

φίλε gvour φαντάζεσαι το Μαρινάκι να βγάλει και τα σιδεράκια σε μερικά χρόνια τι έχει να γίνει?... :)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άργησες κιόλας, άντε ν' αλλάξεις κανά νερό φίλοους, μπας και βρούμε την ησυχία μας και ακούσουμε κανά ασθματάκι της προκοπής λαίμαι  ;D ;D ;D

Ωχ, αρχισαν τα οργανα... ;D Μετα απο αυτο δεν εχω θεση εδω μεσα. Χαιρετω με το παρακατω πχιοτικο κομματι. image.gif

 

Ο τιτλος επρεπε να λεει "Hendrik Freischlader plays Roy Buchanan". Ασχετοι... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε gvour φαντάζεσαι το Μαρινάκι να βγάλει και τα σιδεράκια σε μερικά χρόνια τι έχει να γίνει?... :)

Καλημερουδια!

 

Παιδακι μια σταλιτσα ουσιαστικα,αλλα απο φωνη ριχνει τις μισες "wannabe" τραγουδιστριες

που κυκλοφορουν στην πιατσα.

Σπουδαια,μπραβο της!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου