Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

ο τεράστιος Duke σε μια εκπληκτική εκτέλεση του Freedom με τον Tony Watkins και την Alice Babs στον καθεδρικό ναό St. John the Divine της Νέας Υόρκης τον Ιανουάριο του 1968 στο Second Sacred Music Concert...

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χλωμο εως απιθανο να το πουλησεις. Αν εισαι τυχερη ομως και βρεις καποιον εντελως ασχετο, μπορεις να το ανταλλαξεις με 2-3 πιτες με γυρο. laugh4.gif

 

Κατάλαβα...1 1/2 κιλό σαρδέλα δηλαδή (είμαι και της υγιεινής διατροφης) ::)

Δεν είν' κακό...

 

Αυτή την ψυχή την είχα ξεχάσει  8)

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μονο η εισαγωγη WFK μας εφτιασες.

Για βαλε και κανα ολοκληρο να γουσταρουμε πιο πολυ.

Ολοκληρο σε DP δεν...θα περιμενεις κανα βιντεο απο το live. Οσο για αλλο στυλ, εχω απειρα μισοτελειωμενα ηλεκτρονικα κυριως κομματια σε κασσετες και CD, αλλα ειναι...μισοτελειωμενα οπως ειπα. ;D Παντα κατι στη μιξη με χαλαει και τα παραταω, χρονια γινεται αυτη η δουλεια. :P Τωρα τελευταια προσπαθω να τελειωσω ενα cover απο Moroder, αλλα παλι στη μιξη τα χαλαμε. Αν χρειαστηκα μιση ωρα για να το γραψω στο sequencer, μου πηρε κατι βδομαδες (και ακομα παλευω) για τον προγραμματισμο των ηχων. Εκει ειναι ολο το μανικι. eyeroll.gif Ελπιζω ομως οτι αυτο θα τελειωσει  συντομα και θα ποσταριστει καπου, ειναι θεματαρα και εχω κολλησει μ'αυτο.

 

Κατάλαβα...1 1/2 κιλό σαρδέλα δηλαδή (είμαι και της υγιεινής διατροφης) ::)

Η σαρδελα εχει πολυ αλατι. Το αλατι δεν κανει καλο. Με ρεγουλα λοιπον η σαρδελα. rrr.gif

 

@Samy, πες αλευρι. Ενα καφασι με tomato.giftomato.giftomato.giftomato.gif σε γυρευει. roflmao.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η σαρδελα εχει πολυ αλατι. Το αλατι δεν κανει καλο. Με ρεγουλα λοιπον η σαρδελα. rrr.gif

 

Εγώ δεν έχω αλάτι,άρα δεν είμαι σαρδέλα που θα'λεγε και ο Σάμυ κι αμπαλαέα έα έα ;D ;D ;D

Δεν ξέρω για σας,εγώ πάω να στρώσω δέρμα... 8)

Καληνύχτες!

 

https://www.youtube.com/watch?v=g3g8ok9KyWA

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω αλάτι,άρα δεν είμαι σαρδέλα που θα'λεγε και ο Σάμυ κι αμπαλαέα έα έα ;D ;D ;D

Μείνε ανήσυχη, σας προσκαλώ με το νερουλά να σας κάνω την τράπεζα λαίμαι. Θα φάτε καλά  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για σας,εγώ πάω να στρώσω δέρμα... 8)

Πας για υπνο απο τις 11:30? peg2.png Ουτε στον στρατο δεν κοιμομασταν τοσο νωρις. :P Μονο τα μωρα, εσυ κι οι κοτες κοιμουνται τετοια ωρα. ;D Αν σου πω οτι σε λιγα λεπτα εχει ζωντανη εκπομπη ο Ευαγγελατος και η Τρεμη, θα αλλαξεις γνωμη? chin.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου πω οτι σε λιγα λεπτα εχει ζωντανη εκπομπη ο Ευαγγελατος και η Τρεμη, θα αλλαξεις γνωμη?

 

Είσαι ρομαντικός αγόρις, Τέλος Γουλιέλμος είπας λαίμαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι ρομαντικός αγόρις...

Κατα βαθος, ναι ειμαι. Μη κοιτας που ακουω DP. Εχω και πληρη δισκογραφια Julio Iglesias....shy.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας για υπνο απο τις 11:30? peg2.png Ουτε στον στρατο δεν κοιμομασταν τοσο νωρις. :P Μονο τα μωρα, εσυ κι οι κοτες κοιμουνται τετοια ωρα. ;D Αν σου πω οτι σε λιγα λεπτα εχει ζωντανη εκπομπη ο Ευαγγελατος και η Τρεμη, θα αλλαξεις γνωμη? chin.gif

 

αααααααααααααααα (αυτό για την Τρέμη)

Ανέφερες τις τρεις κατηγορίες που χρειαζόμαστε ύπνο και ενέργεια.Ποιός θα τρέχει μέχρι τις 15:00?Ποιός θα πάει τοξοβολία,γυμναστήριο και θα διαβάσει κιθάρα?Όχι ο Σάμυ!Σε μουά! ;D ;D ;D

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου