Προς το περιεχόμενο

Plural - Drive my car (live)


manos A

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Eχω την αισθηση οτι τετοιοι μουσικοι τελικα ,δηλ καλοι ,διαβασμενοι κτλ διασκευαζουν τα κομματια ολοι με το ιδιο στυλ,καλοπαιγμενα .λιγο φανκι λιγο acid λιγο soul λιγο φουζιον δηλ.Το οτι θα περασεις καλα στο λαιβ ειναι σιγουρο ,αλλα δεν ξερω τελικα μου φαινεται πολυ ιλουστρειτιντ το αποτελεσμα ,σαλονατο ,berkleyατο .Να χαζευουν οι αλλοι μουσικοι δηλ με το ποσο καλα κουμπωνουν ολα στα τυμπανα κτλ και δες το μπασιστα γκρουβ.Νομιζω οτι πλεον εχουμε πολους τετοιους μουσικους και εδω αλλα και σιγουρα σε μια μητροπολη του εξωτερικου θα ακουγες αρκετες παρομοιες μπαντες σε διαφορα μπαρ για πλακα.

  Θα το ακουγα ευχαριστα σε μια εξοδο αλλα θα προτιμησω την αρρωστια τελικα του ροκ εν ρολλ και τις διασκευες με λιγοτερο τεχνικη αλλα περισσοτερο πως να το πω περισσοτερο αυτο που τελικα μου αρεσει εμενα να ακουω.Φυσικα ειναι η αποψη μου ειναι καθαρα υποκειμενικη και εκφραζει εμενα και την δικη οπτικη και γουστο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε και μπράβο.

Μου αρέσουν οι μουσικοί που το φχαριστιούνται και περνάνε καλά ,ο κιθαρίστας ήταν απόλαυση ,σου μετέφερε την χαρά του,όλοι πολύ καλοί, εξαιρετικοί νέοι βεβαίως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε πολυ ! Οποιος θελει να γνωρισει την μπαντα καλυτερα μπορει να ακουσει και αυτο !

Αλλη μια διασκευη απο Beatles  . :D

 

 

www.myspace.com/anagnostopoulosmanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φίλος Μάνος, σας έχω δει live και ήταν απόλαυση.

 

Δεν ανεβάζεις και το Brush with the Blues; Το βαράτε σούπερ και αυτό  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου