Προς το περιεχόμενο

ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αρκει να σκοτωσεις την κατσαριδα.

Η κατσαριδα φερει μεσα της αυγα, η σωστη κινηση ειναι να την ψεκασεις με εντομοκτονο και να μην την πεταξεις στην αποχετευση, καπου αλλου να την πεταξεις. Η ισως αμα δρασει καλα το εντομοκτονο μεσα της, μετα μαλλον μπορεις να την πεταξεις. Αμα την πεταξεις αμεσως μολις ριξεις το εντομοκτονο, το εντομοκτονο θα αραιωθει απο τα υγρα της αποχετευσης και ................

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Έχω 2 εμπειρίες, αμφότερες πριν 3 χρόνια, το ίδιο καλοκαίρι.

 

Η πρώτη ήταν στο δωμάτιό μου. Καθόμουν ανέμελος στο pc και ξαφνικά με τρώει το καλάμι μου. Κάνω να το ξύσω στα τυφλά και πιάνω την Τερέζα. Φρίκη, τρόμος και κακό, αλλά τη σκότωσα, ακαριαία για να μην πονάει η φουκαριάρα.

 

*βάλτε Godfather Soundtracks από εδώ και κάτω*

 

Η δεύτερη ήταν μερικές μέρες μετά. Ο σύντροφός της, αρχιμαφιόζος στα έντομα της γειτονιάς, γυρεύει τον π*ύστη που σκότωσε το κορίτσι του. Εγώ πάλι αμέριμνος μπαίνω για ένα μπάνιο μετά από προπόνηση. Εκεί που έχω χαλαρώσει από το ζεστό νερό, νιώθω κάτι να ακουμπάει τη γάμπα μου. Νόμιζα ότι είναι η προέκταση του ακουστικού του μπάνιου. Μετά από 1 λεπτό η ίδια αίσθηση στο μπούτι και βλέπω ότι το ακουστικό δεν ακουμπάει. Βλέπω τον αληταρά να σκαρφαλώνει για να μου ζητήσει τα ρέστα. Φρικάρω παντελώς, πετάγομαι με τις σαπουνάδες έξω και τρέχω να φέρω το εντομοκτόνο. Βγαίνοντας από το μπάνιο βλέπω έναν συνεργό της προηγούμενης κατσαρίδας, είχε γίνει πλέον προσωπική βεντέτα. Ε, τους καθάρισα όλους με το αέριο τελικά. ;D 8)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα την πεταξεις αμεσως μολις ριξεις το εντομοκτονο, το εντομοκτονο θα αραιωθει απο τα υγρα της αποχετευσης και ................

ΘΕΕ ΜΟΥ! :o :o

 

Ξέρεις γιατί δεν την ψέκασα από την αρχή αλλά της έριξα την σαγιονάρα?

 

Γιατί ήταν δίπλα στην μπύρα μου, ήθελε να μου την πιεί η άτιμη! ;D ;D ;D ;D

 

 

Bill εγώ θα είχα κόψει και μπούτι και καλάμι αν είχε ακουμπήσει εκεί.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΕ ΜΟΥ! :o :o

 

Ξέρεις γιατί δεν την ψέκασα από την αρχή αλλά της έριξα την σαγιονάρα?

 

Γιατί ήταν δίπλα στην μπύρα μου, ήθελε να μου την πιεί η άτιμη! ;D ;D ;D ;D

 

πριν την σκοτωσεις επρεπε να την ανακρινεις για να δεις αν υπηρχαν μαζι της κι άλλες.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις παίζει δηλαδή αύριο που θα 'χει ζέστη να μαζευτεί εδώ όλο της το συγγενολόι?

Άμα είναι, να φύγω από το σπίτι (το 'χω ξανακάνει). ::)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις παίζει δηλαδή αύριο που θα 'χει ζέστη να μαζευτεί εδώ όλο της το συγγενολόι?

Άμα είναι, να φύγω από το σπίτι (το 'χω ξανακάνει). ::)

 

o μπρους γουέην αντιμετώπισε τους φοβους του για τις νυχτεριδες και εγινε ο μπατμαν ακριβως γι αυτο, για να χρησιμοποιησει τη νυχτεριδα ως συμβολο φοβου για τους εχθρους και ελπιδας για τους αδύνατους και απροστατευτους.

 

Θα πρεπει να κατακτησεις τον φοβο σου για τις νυχτεριδες.... εεε, συγνωμη, για τις κατσαριδες, φοβος που ισως που προερχεται απο ενα βυθισμενο στην ψυχή σου αρχετυπο και αυτο θα το πετυχεις με τον ιδιο τροπο περιπου που κανεις για να κατακτησεις τη μουσικη.

 

Σκοτωσε! Σκότωσε! Σκότωσε! Σκότωσε!

 

πως λεμε στη μουσικη

 

Εξασκήσου! Εξασκήσου! Εξασκήσου! Εξασκήσου.

 

Κατεκτησε τους φοβους σου και θα κατακτησεις τον κόσμο!

 

Μαθε τα παντα για τις κατσαριδες, μέλετησέ τες, σεβάσου τες (λολ)............... και μετα σκοτωσε χωρις οικτο.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν Κώστα, επειδή το έχω ψάξει λίγο, οι κατσαρίδες σχετίζονται ψυχαναλυτικά με το .... αιδείο (και τα σκουλίκια με το πέος).

 

Τώρα τι σημαίνει αυτό ....

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπόν Κώστα, επειδή το έχω ψάξει λίγο, οι κατσαρίδες σχετίζονται ψυχαναλυτικά με το .... αιδείο (και τα σκουλίκια με το πέος).

 

Τώρα τι σημαίνει αυτό ....

 

Σημαίνει ότι οι ψυχαναλυτές που το περιέγραψαν ζούσαν στο Μπαγκλαντές. Εκεί, στα ρύζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θυμηθηκα τωρα. Πως το ειχα ξεχασει αυτο

 

Ειχα προβλημα με τις κατσαριδες πριν καποια χρονια στο διαμερισμα. ερχονταν απο το φωταγωγο και ειχα γεμισει. Οχι θηρια, μικρες και εφταναν μεχρι το κρεβατι. Ειχαμε κανει μια απολυμανση-απεντομωση στην πολυκατοικια, αλλα ισως επειδη ειμαι και πρωτος, το ελεγαν και αλλοι.

 

Το εφερε η κουβεντα με εναν φιλο μου που εχει επιχειρηση με πλαστικα και ειχε αποθηκη και μου λεει, φιλε θα σου πω εγω τι θα κανεις.

Μου δινει ενα σωληναριο με τζελ μεσα, ειδικο, δεν θυμαμαι τωρα ποιο ηταν και μου λεει. Θα το βαλεις οπως λενε οι οδηγιες, διαβασε μ$#$κα προσεκτικα τις οδηγιες και προσεξε γιατι θα μεινεις. Επεμενε.

 

Τοσο πολυ του λεω, τοσο τοξικό ειναι.

 

εγω μου λεει στο ειπα. Μετα δεν θα ξαναδεις λεει κατσαριδα για πολλα χρονια.

Σοβαρα? του λεω.

 

Δεν ειχα και μικρο τοτε, γυναικα, μονος μου.

 

Διαβαζω εκει τις οδηγιες, ελεγε εκει να βαλεις γαντια οταν το βαλεις και μασκα προσωπου και καλυμμενο το δερμα. Φοβηθηκα μιλαμε, αλλα λεω δε γ$#@$#@$#. Ειδοποιησα απλα οτι το βαζω και οτι θα αν δεν επαιρνα τηλεφωνο στο μισαωρο να επιβεβαιωσω οτι ζω να αρχισουν να ψαχνουν αλλα να μπουν προσεκτικά μεσα, με μασκες και γαντια δεμενοι με ενα σκοινι κι ολας και να το τιναζουν καθε τοσο, να αρχιζουν να φωναζουν το ονομα μου και αμα με δουν τεζα, να φωναξουν την πυροσβεστικη να ερθει προετοιμασμενη για τοξικο ατύχημα.

Υπερβαλλω λιγο, κατι που δεν το συνηθίζω, αλλα ετσι για το χαβαλε χαχαχαχχαχαχα

 

Τα εβαλα παντως και επρεπε να βαλω μικρες ποσοτητες gell σε διαφορα σημεια που εχω δει κατσαριδες, στα σιφονια, γωνιες και για αρκετο καιρο να μην τα πλησιαζω και να μην εχω γυμνη επαφη.

 

Φιλοι τα έβαλα και μετα για λιγες μερες αρχισα να βλεπω γυρω μερικες ψοφιες κατσαριδες αλλοιωμένες μιλαμε, σαν απολιθωματα.

 

Πρεπει να εχει περασει δεκαετια απο τοτε, δεν εχω ξαναδει κατσαριδα μεσα στο σπιτι.

 

Εξω απο το διαμερισμα ολο και κατι παιζει.

 

ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ!

 

χαχαχαχαχαχααχαχχαχαχ

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου