Προς το περιεχόμενο

Guild Starfire


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεις να παραγγειλεις απο το Bon Studio. Ειχα ρωτησει εγω και μου ειπαν οτι δε θα τις φερουν για στοκ αλλα αν θελω ενα κομματι μπορω να κανω παραγγελια αλλα περνει περιπου 1-2 μηνες,

Guitars:YAMAHA SG1820,YAMAHA SG1802

Pedals:Jerry Cantrell Wah, Bogner Red, Bogner Blue, MXR 5150 Overdrive, Zoom MS-70CDR

AMPS:Yamaha THR100, Atomic Amplifire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε απο θωμαν δοκιμασε την αν δεν σου κανει στειλ'την πισω εγω ειχα παρει την V με το bigsby και την γυρισα πισω στις 2 βδομαδες ειχε καποια αρνητικα που δεν μου αρεσαν - πριν τα capital control αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε απο θωμαν δοκιμασε την αν δεν σου κανει στειλ'την πισω εγω ειχα παρει την V με το bigsby και την γυρισα πισω στις 2 βδομαδες ειχε καποια αρνητικα που δεν μου αρεσαν - πριν τα capital control αυτα

 

Τελικα επειδη εχω μπερδευτει λιγο με το θεμα. Παραγγελια απο Thomann γινεται με χρεωστικη καρτα τωρα η οχι?

Guitars:YAMAHA SG1820,YAMAHA SG1802

Pedals:Jerry Cantrell Wah, Bogner Red, Bogner Blue, MXR 5150 Overdrive, Zoom MS-70CDR

AMPS:Yamaha THR100, Atomic Amplifire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου