Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νίκο, αφιερωμένο... 8) Svalutation..... :o ;D Το ακούει ο μεγάλος μου γιός......αυτό το παιδί δεν πρέπει νά'ναι δικό μου....... >:(  Τουλάχιστον του έμαθα τον Celentano  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

θενχσ Φώτιε...  8) για το παιδί μην ανησυχάς... αν δεν πειραματιστεί πως θα κατακτήσει την υψηλή γνώση... άλλωστε ο Αντριανος είναι γερή βάση...;D

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Για ένα ποτό μπήκα, μην ενοχλείστε.

 

ουζάκι μάλλον με τόσο ψάρι που έβαλα ε?...  ;D

 

ωραίος ο τύπος...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

κι ένα τελευταίο ψαρικό (μια και σας βρώμισε) από μια ενδιαφέρουσα μπάντα...

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαέ που καθόμουν διάβασα πως ο άλλος έφυγε απ τη Β. Κορέα και αποφάσισε να πάει να ισιώσει το Ιράν, έριξε μάλιστα και ένα ελικόφτερο και θα φάει μεσημεριανό φτερούγα.

Κάνει το λεπόν αξάφνου μια πείνα και ρίχνω 2 μεγαλούτσικες πατάτες, 4 καρότα και ένα κολοκύθι σε μεσαία κασερόλα. Αφού έβρασαν αρκούντως, τα σούρωσα, έκοψα ένα κρόμμυον, 4 σκελίδες σκόρδο, μαιντανό-ρήγανη-πιπέρι-ελαιόλαδον. Σε παρακείμενο πιάτο σέρβιρα ελιές-φέτα και ένα βραστό αυγόν.

  Φρεσκαδούρα λαίμαι Fall  αφιερωμένο στον Προγκ λαίμαι

https://www.youtube.com/watch?v=dz16v2d51uk&index=1&list=FLWV0yepHwHCbu54j74D2PhA

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ο παρΤΕΡΡΥς καταφέρθηκε των θυγατέρων του Λοτ, θα ήθελα να τον διαβεβαιώσω πως καθότι αι κοπέλαι συμμαθήτριαί μου εις το δημοτικόν προ ετών, ποτέ δεν κατάλαβα καμιά περίεργη συμπεριφορά των κοριτσιώνε, ή του πατέρα οσάκις ερχότανε να ταις πάρει απ το σχολείο, όταν σχολνούσαμε.

  Αλλά έτσι είναι ο παρΤΕΡΡΥς, μη διαβάσει κάτι στο ίνδερενέτ, αμέσως να μας το ποστάρει σα γεγονός.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου